Хто ж животіє?

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Хто ж животіє?

Сообщение Прес-служба КРУ » 27 июл 2009, 12:35

На варті фінансів і майна

СКІЛЬКИ ВТРАТИЛА ГРОМАДА,
Або чому «животіє» селищна казна?
Завдяки повному надходженню плати за оренду землі кожна самоврядна структура може значно покращити фінансування соціальних потреб населення,приміром, зміцнити матеріальну базу будинку культури, профінансувати капітальний ремонт дитячого садка, фельдшерсько-акушерського пункту. Ревізори КРУ, проводячи ревізію окремих рад, не лише виявляють бухгалтерські прорахунки, а й примушують голів територіальних громад виправляти фінансові та майнові помилки, повертати до казни „забуті суми”.

Ревізія Архангельської селищної ради принесла досить нерадісні результати: не все гаразд із витрачанням бюджетних коштів, збереженням матеріальних цінностей. Крім того там «шкутильгає» бухгалтерський облік, за яким сума недоотриманих фінансів виявлена на рівні майже 48 тис.грн., а розмір матеріальної шкоди «зашкалює» за відмітку понад 25 тис.грн.

В ході інспектування багато порушень навколо землі. Так, не раціонально використовувалися земельні ділянки. Чому ж деякі землекористувачі й досі не мають на землю правовстановлюючих документів і сплачують лише земельний податок? Звідкіля ж казна поповниться грошима? До того ж при неврахуванні можливостей з отримання доходів від земель сільгосппризначення, казною всіх рівнів недоотримано більш ніж 30 тис.грн. Натомість землевпорядники пояснюють, що частина земель не обробляється передусім з причини відсутності бажаючих господарювати на ній. Очевидно, селищний голова не контролює належним чином земельні питання. На 2900 квадратних метрах ділянок (самовільні забудови, олійня, підвал, засолювальний пункт, складські приміщення, магазин) хазяйнували без укладених договорів. При цьому вкотре постраждала скарбниця, поза якою майже 19 тисяч!

До прикладів. Виявлено факти використання ділянок без укладання договорів оренди та права користування. Отже, про бюджет на селі майже ніхто не думає, забуваючи про те, що гроші треба напряму залучати до вирішення нагальних проблем простої людини.

До уваги населення району! Тривають ревізії місцевих бюджетів, у зв’язку з чим просимо повідомити за телефоном довіри у Високопіллі - 2-24-04, в Херсоні - 26 36 28 про всі відомі факти бюджетних порушень, крадіжок майна, земельних зловживань тощо.

Прес-служба КРУ в Херсонській області

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость