Виявлено й нестачі, лишки, незаконне списання та заниження вартості ...

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Виявлено й нестачі, лишки, незаконне списання та заниження вартості ...

Сообщение Прес-служба КРУ » 28 июл 2009, 13:15

Наразі особлива увага - використанню бюджетних коштів в усіх без винятку бюджетних установах та органах місцевого самоврядування.
Ревізори КРУ, проводячи ревізії, не лише виявляють бухгалтерські прорахунки, а й примушують голів територіальних громад виправляти фінансові та майнові помилки, повертати до казни „забуті суми”. Взагалі в Горностаївському районі з початку року контрольними заходами встановлено порушень на загальну суму 322 тисячі гривень (55% - порушення фінансово-бюджетної дисципліни, понад 44% - втрати доходів, решта - інші порушення).
Сума нецільового використання бюджетних коштів склала близько 100 тисяч гривень. В основному порушення одноманітні - не дотримання підконтрольними установами та організаціями основних вимог чинного законодавства з питань оплати праці. Ось чому допущено зайве нарахування зарплат на суму майже 30 тисяч гривень та недоотримання окремими громадянами заробітку на суму 6 тисяч гривень.
Виявлено й нестачі, лишки, незаконне списання та заниження вартості основних засобів та матеріальних цінностей по бух обліку. До того ж через прийняття неефективних управлінських рішень – неефективно використано бюджетних коштів на суму понад 100 тис.грн.
КРУ вишукано додаткові джерела надходження до бюджетів усіх рівнів, При цьому керівники ряду установ поки не скористалися. Як результат, 8 посадовців притягнуто до адмінвідповідальності. Всі без винятку матеріали контрольних заходів передано до правоохоронних органів.
Наповнення державного і місцевого бюджетів, підвищення ефективності бюджетних витрат вкрай актуальні для громад. Відомо, що земля – природний ресурс для поповнення коштами бюджетів. Адже щомісячна, некопійчана плата за оренду гарантує фінансове благополуччя сел. Завдяки повному надходженню плати за оренду землі кожна самоврядна структура може значно покращити фінансування соціальних потреб населення, приміром, зміцнити матеріальну базу будинку культури, профінансувати капітальний ремонт дитячого садка, фельдшерсько-акушерського пункту.
До уваги населення району! Тривають ревізії місцевих бюджетів, у зв’язку з чим просимо повідомити за телефоном довіри у Горностаївці – 4 18 75, в Херсоні - 26 36 28 про всі відомі факти бюджетних порушень, крадіжок майна, земельних зловживань тощо.
Андрій Мундя,
начальник контрольно-ревізійного відділу
в Горностаївському районі, прес-служба КРУ в Херсонській області

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей