Зміни до законодавства України в будь-якому ... варіанті

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Зміни до законодавства України в будь-якому ... варіанті

Повідомлення Прес-служба КРУ »

До уваги громади

ФІНАНСОВИХ ПОРУШЕНЬ НЕ МЕНШАЄ

Зусилля контролерів-ревізорів міста Нова Каховка направлені на встановлення та усунення фінансових порушень чинного законодавства, що допускаються підприємствами та установами в ході здійснення фінансово-господарської діяльності.

Протягом першого півріччя 2009 року обревізовано 10 підприємств та установ міста. і встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму майже на 850 тисяч гривень.
Переконливо доведено факти недотримання коштів бюджетами і фізичними особами, порушення з питань правильного нарахування та виплати зарплати та інших доплат, нецільове використання бюджетних коштів, безпідставне списання матеріальних цінностей, завищення бюджетних асигнувань при відсутності потреби в них та ін.
За шість місяців поточного року, через неефективні дії керівників, допущено зайвих витрат або навпаки до втрат доходів, які могли б значно покращити фінансове становище установ та підприємств, на суму понад 2 млн.грн.
Тому на 18 посадовців складено протоколи про адміністративні порушення. Матеріали всіх ревізії передано до правоохоронних органів.
Зокрема, професійно-технічні навчальні заклади порушили вимоги чинного законодавства на 340 тисяч гривень (недотримання коштів державним бюджетом від оренди державного майна, зайві виплати заробітку та стипендії, завищення касових видатків на оплату комунальних послуг, збільшення вартості ремонтно-будівельних робіт). ПТУ-14 покрило видатки за спожиті комунальні послуги мешканців гуртожитку, які є сторонніми фізичними особами, на суму майже 20 тисяч гривень. До того ж училище здійснило нарахування по працюючим інвалідам від зарплат та сплатило зайві кошти державним цільовим фондам за завищеною ставкою, що не передбачено чинним законодавством (32% проти 4%). А Новокаховське вище професійне училище списало запасних частин та автомобільних шин без підтвердження актами вводу в експлуатацію.
До речі, зміни до законодавства України можна знайти в будь-якому варіанті: журнали, газети, законодавчі диски. Проте бухгалтери все одно порушують фінансову дисципліну.
КРУ нагадує про функціонування „телефону довіри” за номером 5-48-22, по якому можна надати достовірні факти про встановлені порушення фінансового і бюджетного законодавства.
Алла Чугунова, начальник контрольно-ревізійного відділу в м. Нова Каховка, прес-служба КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: ClaudeBot [AI бот], Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей