У Херсоні провели ...

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

У Херсоні провели ...

Повідомлення Прес-служба КРУ »

ФІНАНСОВИЙ ХЕРСОН-НА КОНТРОЛІ
До уваги населення міста! Триває ревізія підконтрольних об’єктів, у зв’язку з чим просимо повідомити за телефоном довіри 223285 та 26 36 28 про всі відомі факти бюджетних порушень, крадіжок майна, земельних зловживань тощо.

Упродовж І півріччя 2009 року ревізори контрольно-ревізійного відділу у місті Херсоні провели 13 планових та позапланових ревізій. Загалом виявлено близько мільйона гривень фінансових порушень, допущених через неефективні управлінські дії, що призвели до збитків та інші. Матеріали ревізій передано правоохоронним органам. Під час інспектування більшість фінансових недоліків усунуто.

Найбільш суттєві фінансові порушення виявлено в Херсонській міській психоневрологічній поліклініці, Центрі позашкільної роботи Херсонської міської ради, ясла-садку № 26 комбінованого типу Антонівської селищної ради, на комунальних підприємствах „Херсонкомунсервіс” та „Дніпро”.
Зокрема, за період з липня 2006 по травень 2009 років комунальне підприємство „Дніпро” «прорахувалося» загалом на суму понад 800 тис.грн. Так, майже три роки комунальники надавали послуги з водопостачання та водовідведення у Наддніпрянській селищній раді без відповідної ліцензії.
При перевірці правильності оплати праці виявлено необґрунтовані видатки на виплату компенсації за роботу в шкідливих умовах, незаконно виплачену премію і матеріальну допомогу, невірно розраховану компенсацію за невикористану відпустку, необґрунтоване нарахування зарплати за трудовими угодами без актів виконаних робіт загалом на десятки тисяч гривень.
Виявлено й заборгованість перед Пенсійним фондом на суму понад 10 тис. грн. Через дублювання функцій бухгалтерських працівників на оплату послуг неправомірно витрачено понад 37 тис. грн.
Три автомобілі сторонньої організації розміщувалися за рахунок коштів, унаслідок чого понесені зайві витрати на суму майже 7 тис. грн. Колишні керівники підприємства сплатили за рахунок бюджетних грошей суми штрафів на тисячі гривень.
Останнім часом на підприємстві не проводилась інвентаризація. Як результат, по бухгалтерському обліку безпідставно списано основні засоби на суму більш ніж 955 тис.грн. КРУ виявило необліковану артезіанську свердловину, яку поставлено на баланс. Також зафіксовано недостачу автомобілю ГАЗ САЗ, трактора, причепа, акумулятора, крісла, насосів, бензогенератора і автошин на загальну суму понад 35 тис.грн. Результати ревізії повідомлено правоохоронним органам.
Олена Ємець, начальник контрольно-ревізійного відділу в м. Херсоні,
Прес-служба КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей