У відповідь на доручення Прем’єр-Міністра України та Президента України

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

У відповідь на доручення Прем’єр-Міністра України та Президента України

Сообщение Прес-служба КРУ » 30 июл 2009, 14:10

Nota bene
Що ПОГАНО, а що ДОБРЕ?
Чаплинський район, вважають місцеві ревізори КРУ, ретельно контролюється з напрямів збереження державної та комунальної власності, цільового та ефективного використання бюджетних коштів. Прямим доказом цьому - виконані завдання Державної контрольно-ревізійної служби, котрі надалі надано у відповідь на доручення Прем’єр-Міністра України та Президента України.

Впродовж першого півріччя 2009 року на 6-ти підприємствах установах та організаціях встановлено фінансові порушення що привели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму майже 399 тис грн. До речі, на одну ревізію у 2008р. зафіксовано порушень 47 тис. грн. Наразі цей показник складає понад 66 тис. грн. Отже, офіційно доказано про низький рівень фінансової дисципліни. В той же час нецільових витрат державних ресурсів виявлено у сумі 50,56 тис. грн., тобто на 33,74 тис. грн. менше ніж торік.
Має місце безоплатне використання природних ресурсів, зокрема використання землі та комунальної власності взагалі без укладання договорів оренди або за заниженими ставками. Таким чином, втрачено суттєві додаткові надходження до скарбниць сільських та селищних рад та бюджетних організацій.
На виконання “Комплексної програми профілактики злочинності в Чаплинському районі на 2006-2010 роки” на винуватців за вчинені ними правопорушення складено 19 протоколів (за порушення фіндисципліни, бюджетної системи та Бюджетного Кодексу та тендерного законодавства). до адміністративної відповідальності притягнуто 10 осіб. Накладено адміністративні стягнення на тисячі гривень, котрі надходять до Державного бюджету
Триває системна робота з обревізованими установами по повному виконанню вимог, пред’явлених за результатами інспектування, передусім з відшкодування та усунення прорахунків.
До уваги населення району! Тривають ревізії бюджетної сфери, у зв’язку з чим просимо повідомити за телефоном довіри у Чаплинці – 2 22 99 , в Херсоні - 26 36 28 про всі відомі факти бюджетних порушень, крадіжок майна, земельних зловживань тощо.

Олена Мальченко, начальник контрольно-ревізійного відділу у Чаплинському районі, прес-служба КРУ в Херсонській області

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей