У відповідь на доручення Прем’єр-Міністра України та Президента України

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

У відповідь на доручення Прем’єр-Міністра України та Президента України

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Nota bene
Що ПОГАНО, а що ДОБРЕ?
Чаплинський район, вважають місцеві ревізори КРУ, ретельно контролюється з напрямів збереження державної та комунальної власності, цільового та ефективного використання бюджетних коштів. Прямим доказом цьому - виконані завдання Державної контрольно-ревізійної служби, котрі надалі надано у відповідь на доручення Прем’єр-Міністра України та Президента України.

Впродовж першого півріччя 2009 року на 6-ти підприємствах установах та організаціях встановлено фінансові порушення що привели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму майже 399 тис грн. До речі, на одну ревізію у 2008р. зафіксовано порушень 47 тис. грн. Наразі цей показник складає понад 66 тис. грн. Отже, офіційно доказано про низький рівень фінансової дисципліни. В той же час нецільових витрат державних ресурсів виявлено у сумі 50,56 тис. грн., тобто на 33,74 тис. грн. менше ніж торік.
Має місце безоплатне використання природних ресурсів, зокрема використання землі та комунальної власності взагалі без укладання договорів оренди або за заниженими ставками. Таким чином, втрачено суттєві додаткові надходження до скарбниць сільських та селищних рад та бюджетних організацій.
На виконання “Комплексної програми профілактики злочинності в Чаплинському районі на 2006-2010 роки” на винуватців за вчинені ними правопорушення складено 19 протоколів (за порушення фіндисципліни, бюджетної системи та Бюджетного Кодексу та тендерного законодавства). до адміністративної відповідальності притягнуто 10 осіб. Накладено адміністративні стягнення на тисячі гривень, котрі надходять до Державного бюджету
Триває системна робота з обревізованими установами по повному виконанню вимог, пред’явлених за результатами інспектування, передусім з відшкодування та усунення прорахунків.
До уваги населення району! Тривають ревізії бюджетної сфери, у зв’язку з чим просимо повідомити за телефоном довіри у Чаплинці – 2 22 99 , в Херсоні - 26 36 28 про всі відомі факти бюджетних порушень, крадіжок майна, земельних зловживань тощо.

Олена Мальченко, начальник контрольно-ревізійного відділу у Чаплинському районі, прес-служба КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість