Перш за все!

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Перш за все!

Повідомлення Прес-служба КРУ »

ПОРЯДОК З ГРОШИМА- ПЕРШ ЗА ВСЕ!
Відома істина: дисципліни без контролю не буває. У першому півріччі 2009 року контролем КРУ охоплено понад 18 мільйонів гривень бюджетних коштів, а також обревізовано державного та комунального майна вартістю близько 3 мільйонів гривень.
До речі, порушення виявлено на всіх проінспектованих підприємствах Великолепетиського району. Адже ряд установ не по-господарськи витрачають фінанси та використовують майно. Зокрема, зафіксовано й непоодинокі недоліки при нарахуванні та виплаті зарплати. Неналежним чином контролюється й повнота сплати за оренду землі. Так, через безоплатне використання земельних площ бюджети різних рівнів недоотримали майже 30 тис.грн.
По-перше, вдосконалюється робота з попередження фактів порушень фінансової і бюджетної дисципліни, притягнення до відповідальності винних осіб, забезпечення відшкодування виявлених збитків. У такій роботі зацікавлені громадськість району, органи державної влади, фахівці.
По-друге, вживаються заходи щодо посилення координації роботи КРУ з правоохоронними та контролюючими органами. Таким чином, намагаємося спільно з правоохоронцями забезпечити виконання комплексної цільової програми боротьби зі злочинністю. Цьогоріч передано на розгляд до органів прокуратури чотири справи.
По-третє, забезпечуємо постійний та дійовий контроль за повнотою усунення виявлених порушень та недоліків обревізованими та перевіреними підприємствами, установами, організаціями. Районна контрольно-ревізійна служба перевіряє й виконання вимог, прийнятих за наслідками раніше проведених ревізій та перевірок.
По-четверте, з метою запобігання порушень фінансової дисципліни в подальшому, беремо участь у проведенні колегій, нарад, семінарів місцевих органів влади і установ, організацій за результатами ревізій і перевірок.
По-п’яте, висвітлюємо в ЗМІ свою роботу.
Загалом за 6 місяців 2009 року проінспектовано 4 підконтрольних об’єктів усіх форм власності. Виявлено порушення на всіх підприємствах, установах і організаціях. З них зафіксовано недоотримання фінансових ресурсів в сумі 71190 гривень.
Як наслідок, державі повернуто 2,5 тисячі гривень. Відшкодовано і поновлено фінансових і матеріальних ресурсів понад на 45 тис. грн.
До адміністративної відповідальності притягнуто 8 посадових осіб у вигляді штрафу на суму майже 1,4 тисяч гривень. Дисциплінарну та матеріальну відповідальність понесли 9 осіб.
Особлива увага - зверненням громадян. Люди просили роз’яснити законодавство, провести ревізії та перевірки. За результатами розгляду звернень (скарг) громадян, посадових та інших осіб усім надано роз’яснення. Всі звернення, в яких повідомлялося про крадіжки, розтрати, нестачі, інші серйозні порушення, в тому числі й анонімні, негайно пересилаються до правоохоронців для прийняття рішень згідно з чинним законодавством.
Якщо всі питання, порушені у зверненнях, не належать до повноважень органів державної контрольно-ревізійної служби, то вони пересилаються за належністю відповідним органам та посадовим особам.

Людмила БАЄВА, начальник районногоконтрольно-ревізійного відділу, прес-служба КРУ в Херсонській області

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей