Щодня!

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Щодня!

Сообщение Прес-служба КРУ » 04 авг 2009, 09:30

Результати
БЮДЖЕТОМ ПЕРЕЙМАТИСЯ ЩОДНЯ
Яким чином Державна контрольно-ревізійна служба працює на захист інтересів громади району щодо контролю за законним та ефективним використанням державних коштів, державного та комунального майна?

Протягом першого півріччя проведено 9 ревізій, в ході яких на кожному підконтрольному об’єкті встановлено порушення фінансової дисципліни, котрі сталися через недотримання вимог чинного законодавства в бюджетній сфері.
Контрольними заходами виявлено фінансових порушень (недоотримання бюджетом та установами власних надходжень, незаконні, нецільові видатки, недостачі, порушення з обліку майна). Загалом виявлено втрат ресурсів, допущених через неефективні управлінські дії, на суму 1705,41 тис. грн..
Суттєві порушення фінансово-бюджетної дисципліни встановлено в Білозерській селищній раді та МКП «Водограй». Більшість зафіксованих недоліків - по зарплаті. Так, працівники «Водограю» недоотримали зарплати в сумі 50,5 тис. грн., зайво нараховано 17,94 тис. грн. А в Білозерській селишній раді незаконно виплачено заробітної плати на суму майже 129 тис. грн. В той же час прийнято неефективних управлінських рішень понад 600 тис. грн. До речі, приписки до об’ємів виконаних робіт по Білозерській селищній раді нанесли збитків на суму більше 19 тис. грн.
За результатами ревізії притягнено 19 осіб до адміністративної та до дисциплінарної відповідальності. Один позов пред’явлено суду про відшкодування винуватцями заподіяних втрат. По матеріалам ревізій правоохоронними органами порушено кримінальну справу.
До уваги мешканців Білозерського району! Повідомляємо, відповідно до плану роботи контрольно-ревізійного відділу в Білозерському районі, з 7 серпня буде проводитись ревізія фінансово-господарської діяльності КП «Водолій», що знаходиться на території Правдинської сільської ради с. Кірово, в зв’язку з чим просимо повідомити у Білозерці за телефоном довіри 33-9-04 про всі відомі факти незаконного та нецільового використання бюджетних коштів, крадіжок майна тощо.
Наталя Осадча, начальник контрольно-ревізійного відділу, прес-служба КРУ в Херсонській області

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость