КРУ нагадує

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

КРУ нагадує

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Результати
Про інспектування бюджетної сфери Нижньосірогозького району
Протягом шести місяців 2009 року обревізовано 4 підприємства, установ та організацій. Всі виявлені прорахунки стали наслідком недотримання вимог чинного законодавства в бюджетній сфері.
Зокрема, виявлено недоотримання бюджетом та установами власних надходжень, незаконні, нецільові видатки, недостачі, порушення із обліку майна та втрати суми 526 тис. грн. через неефективні управлінські дії.
Суттєві порушення фінансово-бюджетної дисципліни - в Новоолександрівській сільраді, де роками безоплатно використовується земля під майстерню, АЗС, телятники, свинарник, кормоцех та зерносховища. Отже, казна всіх рівнів за таку „оренду” позбулася суми близько 70 тис.грн.
З порушенням чинного законодавства понад 12 тис.грн. витрачено на придбання вікон та дверей. Торік понад нормативи витрачено близько 25 тис.грн. на оплату праці інспектора, водія, бухгалтера та касира. Крім того, невірно нарахувано суми деяким працівникам за час їх відпустки, недостовірне протабельовано присутніх на роботі, надміру нараховано заробіток сумісникам, безпідставно встановлено доплату за ненормований робочий день до місячного окладу.
З жовтня 2006 по січень 2009 років безпідставно списано вугілля та будівельні матеріали на загальну суму понад 13 тис.грн. А за ремонт крівлі будинку культури підрядним організаціям переплачено майже 5 тис.грн.
Новопетрівська сільрада утримувала дві зайвих штатних посади водія та касира в апараті управління всупереч вимогам чинного законодавства. Ревізори виявили й факт оформлення подорожніх листів на несправний автомобіль. Саме на нього роками списувалися запчастини та бензин на загальну суму понад 23 тис.грн.
В межах села Новопетрівка деякі земельні ділянки експлуатувалися без укладання договорів оренди та права на використання. Ось чому за землю, з червня 2006 по лютий 2009 років, недоотримано понад тисячі гривень бюджетних надходжень. Після ретельного аналізу документів на оренду земельних ділянок, відповідних банківських виписок та рахунків за три роки, виявлено випадки безоплатного використання землі під пасовищем як результат втрати доходів склали понад 6,5 тис.грн.
Комунальне майно громади – зрошувальну систему «Фрегат» продано за заниженою вартістю, у зв’язку з чим не надійшло понад 28,5 тис.грн власних надходжень. Втім сума від реалізації такого майна, проданого без проведення аукціону та експертної оцінки, спрямована на поповнення статутного фонду місцевого комунального підприємства «Лілея». Дана сума пішла на погашення заборгованості Пенсійного фонду, придбання бензину, будівельних матеріалів, тощо. Натомість гроші повинні були надійти на модернізацію сільради.
При Нижньосірогозькому територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян з порушенням чинного законодавства при меншій кількості обслуговування ніж 500 чоловік створено відділення організації надання грошової та натуральної допомоги малозабезпеченим непрацездатним громадянам, на утримання якого незаконно витрачено коштів місцевого бюджету на суму 49 тис.грн.
Пенсіонери, які перебувають на платному обслуговуванні, кошти в розмірі 5% від отримуваної пенсії сплачували не в повному обсязі, таким чином установа недоотримала чималих власних надходжень.
Степненська сільрада безпідставно списувала бензин на несправний автомобіль на суму 7 тис.грн. В межах населеного пункту використовуються земельні ділянки без укладання договорів оренди та права на її використання. Безоплатно хазяйнували й на пасовищі та сіножаті, Отже, громада вкотре втратила чималі доходи.
Всупереч вимог чинного законодавства кількість штатних посад апарату сільської ради перевищує на 2,5 посади (водій, інспектор - півставки, касир), на оплату праці необґрунтовано витрачено 10 тис. грн.
За матеріалами ревізій складено протоколи про адмінправопорушення на 11 посадовців, яких покарано штрафами.
КРУ нагадує про функціонування „телефону довіри” в Нижніх Сірогозах за номером 2 17 91, по якому можна надати достовірні факти про встановлені порушення фінансового і бюджетного законодавства.


Тетяна Шапошникова, головний контролер-ревізор контрольно-ревізійного відділу в Нижньосірогозькому районі, прес-служба КРУ в Херсонській області

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість