Неспокій у глибинці

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Неспокій у глибинці

Сообщение Прес-служба КРУ » 05 авг 2009, 09:26

Села Херсонщини

НЕСПОКІЙНО У ГЛИБИНЦІ

Благодатненська, Фрунзенська, Дружбівська, Нововасилівська сільради Іванівського району, де зафіксовано випадки нецільового витрачання бюджетних коштів, незаконні витрати, недостачі, «напрацювали» фінансових порушень на суму близько 114 тис.грн.
Виявлено й втрату фінансових і матеріальних ресурсів, допущених через неефективних управлінських дій, а саме упущені вигоди на суму 127,81 тис.грн. та прорахунків, що не призвели до втрат, у сумі понад 814 тис.грн. Винних посадовців „знайшли” адмінпротоколи. Матеріали негайно передані до правоохоронних органів.

Тож треба й залучати самоврядні структури до навчань по зміцненню фінансово-бюджетної дисципліни та посилити контроль за використанням державного майна та фінансових ресурсів. Приміром, спільно з працівниками фінансового управління Іванівської РДА проводяться наради з головними бухгалтерами сільрад та бюджетних установ району. З результатами проведених заходів фінансова дисципліна на місцях стабілізується.
Отже, зусилля зосереджено на контролі за законністю та цільовим використанням коштів казни всіх рівнів, майна територіальних громад.
До уваги населення району! Тривають ревізії місцевих бюджетів, у зв’язку з чим просимо повідомити за телефоном довіри в Іванівці – 3 1 8 43, в Херсоні - 26 36 28 про всі відомі факти бюджетних порушень, крадіжок майна, земельних зловживань тощо.

Галина Назаренко, начальник контрольно-ревізійного відділу в
Іванівському районі, прес-служба КРУ в Херсонській області

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей