Неспокій у глибинці

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Неспокій у глибинці

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Села Херсонщини

НЕСПОКІЙНО У ГЛИБИНЦІ

Благодатненська, Фрунзенська, Дружбівська, Нововасилівська сільради Іванівського району, де зафіксовано випадки нецільового витрачання бюджетних коштів, незаконні витрати, недостачі, «напрацювали» фінансових порушень на суму близько 114 тис.грн.
Виявлено й втрату фінансових і матеріальних ресурсів, допущених через неефективних управлінських дій, а саме упущені вигоди на суму 127,81 тис.грн. та прорахунків, що не призвели до втрат, у сумі понад 814 тис.грн. Винних посадовців „знайшли” адмінпротоколи. Матеріали негайно передані до правоохоронних органів.

Тож треба й залучати самоврядні структури до навчань по зміцненню фінансово-бюджетної дисципліни та посилити контроль за використанням державного майна та фінансових ресурсів. Приміром, спільно з працівниками фінансового управління Іванівської РДА проводяться наради з головними бухгалтерами сільрад та бюджетних установ району. З результатами проведених заходів фінансова дисципліна на місцях стабілізується.
Отже, зусилля зосереджено на контролі за законністю та цільовим використанням коштів казни всіх рівнів, майна територіальних громад.
До уваги населення району! Тривають ревізії місцевих бюджетів, у зв’язку з чим просимо повідомити за телефоном довіри в Іванівці – 3 1 8 43, в Херсоні - 26 36 28 про всі відомі факти бюджетних порушень, крадіжок майна, земельних зловживань тощо.

Галина Назаренко, начальник контрольно-ревізійного відділу в
Іванівському районі, прес-служба КРУ в Херсонській області

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 3 гостей