В повному обсязі

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

В повному обсязі

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Села Херсонщини

ГРОМАДА ПОТЕРПАЄ ВІД НАШЕСТЯ ПРОРАХУНКІВ!
Господарська діяльність Сергіївської та Воскресенської сільрад Новотроїцького району велася з фінансовими порушеннями загалом на суму 35 тис.грн. Виявлені в ході ревізії порушення усунуто в повному обсязі.

Чому ж органи місцевого самоврядування та виконавчої влади не всюди відшуковують резерви з ефективного виконання бюджетів? Коли ж зупиниться „випаровування” коштів. Хто ж належним чином контролюватиме повне надходженням орендної плати та користуванням майном, приміщеннями та землею?
Варто зауважити: грамотне, ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності вимагає високого професіоналізму та аналітичності. Зафіксовані на підконтрольних об’єктах зауваження взято до відома, а бухгалтерам надано консультативну допомогу заради запобігання прорахунків.
Самоврядні структури «забезпечила» недоотримання доходів бюджетами різних рівнів та фізичними особами. Зокрема, з причин не індексування грошових доходів працівникам, виплати матеріальної допомоги на оздоровлення нижче середньомісячної зарплати, не нарахування середньої зарплати під час відрядження, через часткове коригування відпускних сум на коефіцієнт підвищення. Крім того, бюджети всіх рівнів втратили тисячі гривень доходів через занижений розмір орендної плати. Деякі орендарі несвоєчасно сплачували за землю, загублено надходження за використання ділянки приватним підприємцем без необхідних документів.
Наведені факти є прямим доказом того, що не всюди дотримуються вимог чинного законодавства. Тому й вжито невідкладні заходи щодо виправлення ситуації з неефективним витрачанням бюджетних коштів. За прорахунки при веденні бухобліку на чотирьох посадовців складено адміністративні протоколи. Матеріали ревізії направлені для розгляду та прийняття відповідного рішення до райпрокуратури.

До уваги населення району! Тривають ревізії місцевих бюджетів, у зв’язку з чим просимо повідомити за телефоном довіри у Новотроїцьку – 2 24 66, в Херсоні - 26 36 28 про всі відомі факти бюджетних порушень, крадіжок майна, земельних зловживань тощо.

Валентина Руденко, головний контролер-ревізор контрольно-ревізійного відділу в Новотроїцькому районі, прес-служба КРУ в Херсонській області

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей