Про капітальні інвестиції за січень–червень 2009 року

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Про капітальні інвестиції за січень–червень 2009 року

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

26.08.2009

Про капітальні інвестиції за січень–червень 2009 року

За січень-червень 2009р. у розвиток економіки області підприємствами та організаціями за рахунок усіх джерел фінансування вкладено 1038,8 млн.грн. капітальних інвестицій.
Падіння обсягів інвестицій в основний капітал у січні–червні п.р. проти відповідного періоду попереднього року становило 34,8% (у січні–червні 2008р. – приріст 32,6%).
Як і раніше, основним джерелом інвестування залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 48,8% загального обсягу капіталовкладень.
Частка залучених і запозичених коштів (кредитів банків та інших позик, коштів іноземних інвесторів) у структурі джерел фінансування інвестицій в основний капітал у січні–червні 2009р. становила 36,9%, у той же час кошти, виділені з державного та місцевих бюджетів, склали лише 5,1%.
Незначною (5,3%) є частка коштів населення, витрачених на будівництво власного житла.
Падіння обсягів інвестицій в основний капітал у січні–червні п.р. спостерігалось в усіх районах і містах області, крім Великолепетиського, Каланчацького, Новотроїцького, Цюрупинського, Чаплинського районів та міст Каховки та Нової Каховки.
Найвагомішу частку (41,5%, або 376,2 млн.грн.) усіх інвестицій в основний капітал спрямовано у розвиток промислових підприємств. Порівняно з січнем–червнем 2008р. інвестиції, спрямовані у розвиток добувної, переробної промисловості, підприємств з виробництва електроенергії, газу та води, зменшились на 13%.
Капіталовкладення у житлове будівництво становили 77,9 млн.грн., що на 52,1% менше, ніж у відповідному періоді 2008р. Їхня частка в загальному обсязі інвестицій в основний капітал становила 8,6%.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість