Як «мертві душі» підробляли

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Як «мертві душі» підробляли

Сообщение Прес-служба КРУ » 13 окт 2009, 10:50

КРУ на захисті
Де «мертві душі» підробляли?

В ході планової ревізії фінансово-господарської діяльності Комунального закладу Херсонської обласної ради «Цюрупинський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» виявлено фінансові порушення на загальну суму майже 600 тис. грн. за період з вересня 2005 по серпень 2009 року.

Держава всіляко опікується тими, хто залишився без сторонньої допомоги та не в змозі самостійно про себе піклуватись. Чимало профільних установ утримує осіб похилого віку та інвалідів, надаючи їм одяг, взуття, постільну білизну, продукти харчування, медикаменти, медичне обслуговування.

Цюрупинський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів допустив непоодинокі фінансові порушення. Зокрема, «мертвим душам» стаціонарної соціально-медичної установи нараховано зарплату на суму понад 71 тис. грн. (таких встановлено аж 10 «трударів»). Кошти з каси видавалися «заробітчанам» за відсутності їх підписів, за згодою колишніх директора та головного бухгалтера будинку-інтернату.

Не обійшлося й без неправомірної експлуатації авто Деу Сенс, що належить Будинку-інтернату (зафіксовано заниження обсягів послуг з перевезення, наданих вищестоящій установі). Отже, автомашину використано як таксі на замовлення, в той же час закладом, за рахунок власних коштів, виплачено зарплату водію. Таким чином, бюджетні гроші використано на цілі, зовсім не пов’язані з функціями Будинку-інтернату, на суму майже на 16 тис. грн. та придбано паливно-мастильні матеріали у кількості 1719 л, на суму 10,92 тис. грн. Також встановлено випадки надмірного списання продуктів харчування: чаю - 67 кг, олії - 138 кг, 8244 яєць, понад 98 кг приправи «Мівіна» на загальну суму більш ніж 10 тис. грн.

Ось як до чужої кишені йшли «доходи» замість того, щоб повністю спрямувати всі наявні кошти на утримання літніх людей та інвалідів. Тому за матеріалами ревізії порушено кримінальну справу слідчим управлінням УСБУ України в Херсонській області.

Інна Маценко, контролер-ревізор
контрольно-ревізійного відділу в Цюрупинському районі

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость