Нова Каховка:закуплено апельсини, банани, яблука, лимони за цінами, які

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Нова Каховка:закуплено апельсини, банани, яблука, лимони за цінами, які

Повідомлення Прес-служба КРУ »

КРУ інформує
ПРИБРАЛИ ТА ВИХОВАЛИ НАВІТЬ ВНОЧІ
Ревізія Новокаховської загальноосвітньої школи-інтернат показала значні порушення бюджетного законодавства.
Понад потребу необґрунтовано проведено касові видатки на загальну суму 122 тис. грн. з причини часткової відсутності вихованців, котрі знаходились в розшуку, на стаціонарному лікуванні, в санаторіях. Натомість деякі учні-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, недоотримали грошей на кишенькові витрати та на повноцінне харчування в сумі понад 14 тисяч гривень. І, навпаки, декотрі вихованці одержали кошти в завищеному розмірі.
До речі, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які перебувають на повному державному утриманні, або яким в установленому законодавством порядку призначено опікуна чи піклувальника, мають право отримати грошову компенсацію на повноцінне харчування під час канікул. Утім, зазначені кошти фактично витрачено на придбання таким вихованцям одягу, мобільних телефонів, аксесуарів, взуття. Встановлено й факт придбання м’яких офісних крісел з перевищенням граничних сум витрат.
Школою-інтернатом безпідставно придбано кальмари, не передбачені потребою та річним планом закупівлі на 2008-2009 роки, через що незаконно списані заборонені продукти харчування на загальну суму 5,48 тис. грн. Також закуплено апельсини, банани, яблука, лимони за цінами, які перевищують середньоринкові, на суму 9,5 тисячі гривень. Торік без укладання додаткових угод до основних договорів для дітей придбавалися персики, виноград та полуниця.
Нинішнього року оздоровлено 92 інтернатівця замість 115, що призвело до безпідставної витрати коштів загалом на суму понад 54 тис. грн. Пішли «на вітер» бюджетні кошти, профінасовані за путівку вихованця … без отримання їм послуг з оздоровлення.
Табелі обліку робочого часу розповіли ревізорам, що прибиральникам приміщень (без педагогічної освіти та досвіду педагогічної роботи) нараховувалась та виплачувалась доплата за роботу в якості помічника вихователя в нічний час. Не проведено індексацію заробітної плати, зайво нараховані відпускні працівникам на суму понад 10 тисяч гривень.
Виявлено невідображення установою дебіторської заборгованості по бухгалтерському обліку на суму майже в 200 тисяч гривень. А при розрахунку минулорічного кошторису запланована потреба в коштах без урахування залишку на початок року, який не враховано при плануванні бюджетних асигнувань. Отже надміру виділено суму в 47 тисяч гривень.
За порушення фінансового та тендерного законодавства на винуватців складено протоколи про адміністративне правопорушення. Матеріали ревізії передано правоохоронним органам.

Контрольно-ревізійний відділ в м. Нова Каховка, прес-служба КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Amazon [Bot], Common Crawl Foundation [бот], Яндекс.Пошук [пошуковий робот] і 0 гостей