Не всі, хто має справу з бюджетними коштами...

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Не всі, хто має справу з бюджетними коштами...

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Кошти на контролі

«ШАНОВАНЕ» ЗАКОНОДАВСТВО


Фінансову допомогу держави безпідставно отримали деякі відомі сільгоспвиробники Чаплинського району на загальну суму понад мільйон гривень. Так, при подачі заявок на отримання компенсації за посіви, за двома державними господарствами залишалася податкова заборгованість. Тому кошти за вирощування рослинницької продукції на зрошенні отримано незаконно.
Також з державної кишені безпідставно поцуплено зайву дотацію громадянами 5 сільських та селищної рад на загальну суму більш ніж 32 тис.грн. До речі, торік власники худоби Чаплинського району безпідставно отримали дотації за утримання тварин у громадському секторі в сумі майже 40 тис.грн. Адже у поданих господарями довідках вказані недостовірні дані про вирощене поголів’я худоби. особливостями ревізії витрачання бюджетних коштів, які спрямовуються на розвиток тваринництва у громадському секторі є наявність всіх необхідних документів при призначенні фінансової підтримки: довідки про наявність поголів’я худоби в підсобному господарстві, квитанції про продаж тварин на переробні підприємства, передбачені для населення, а не для підприємств; правильне їх заповнення та наявність мокрої печатки, що підтверджує діяльність підприємства.
Першокостянтинівська сільрада, де не контролювалася своєчасність сплати за оренду майна та землі, у зв’язку з чим громада недоотримала доходів у сумі майже 36 тис.грн. Цікавий факт: упродовж 2006-2007 років плата з батьків за утримання дітей в місцевому дитячому садку не бралася, а видатки повністю покривалися за рахунок сільського бюджету. Крім того, проігноровано чинні вимоги щодо порядку нарахування та виплати зарплат. Іноді необґрунтовано виплачувалися надбавки за вислугу років. А списання матеріальних цінностей на суму понад 24 тис.грн. взагалі проведено без відповідних документів.
Отже, не всі, хто має справу з бюджетними коштами, звертають уваги на всі існуючі вимоги бюджетного законодавства. В ході проведення ревізій виправлено недоліки в обліку вартості майна та обладнання. Матеріали ревізій передано на розгляд правохоронним органам.Винуватців покарано штрафами.


Світлана Луценко, старший контролер-ревізор контрольно-ревізійного відділу в Чаплинському районі, прес-служба КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], Trendiction [бот] і 0 гостей