Кошти в шкідливих умовах?

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Кошти в шкідливих умовах?

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Компенсації та доплати

В ІНТЕРЕСАХ РОБІТНИКА

КРУ не оминає ретельним фінансовим контролем питання про витрачання коштів на компенсаційні виплати відповідно до вимог чинного законодавства.
Зокрема, чинною постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 1992 року № 442 передбачено, що для надання пільг і компенсації за шкідливі умови праці, які впливають на стан здоров’я працюючих, необхідна своєчасна атестація таких робочих місць. Так, нинішнього року на двох підконтрольних об’єктах Скадовського району зафіксовано факт спрощеного порядку встановлення доплат за шкідливі умови праці: замість наказу про проведення атестації робочих місць адміністрація, іншим наказом, визначила нарахування до посадового окладу 4 відсотків доплат лише окремим працівникам, через що недонараховано майже 24 тис.грн. В разі застосування положення Постанови КМУ та роз’яснення Міністерства праці та соціальної політики України від 11 квітня 2006 року № 85/13/87-06 працівники підприємства, які дійсно відносяться до категорії працюючих в шкідливих умовах роботи, окрім доплати, ще б отримували молоко.
В іншому випадку без проведення атестації робочих місць на працюючих бюджетного підприємства зайво виділено «молочні» кошти на загальну суму 13,4тис.грн. Отже недотримано вимоги п.20 постанови КМУ від 28 лютого 2002 року №228 «Про складання, розгляд, затвердження та основні вимоги до виконання кошторисів бюджетних установ». В даному разі молоко, окрім працівників, що працюють в шкідливих умовах, видавалося ще й заввідділом та комірнику.
Винуватців притягнуто до відповідальності та покарано штрафами, особам, яким несвоєчасно нараховано доплати, виплачено належні їм суми компенсаційних виплат. До речі, функціонують „телефони довіри” КРУ в Херсонській області 263628 та контрольно-ревізійного підрозділу у районі – 53491.


Світлана Федчишина, начальник контрольно-ревізійного відділу в
Скадовському районі
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей