Де страждають бюджети всіх рівнів?

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Де страждають бюджети всіх рівнів?

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Комплексна ревізія
КОМУ КОШТИ «БЕЗМЕЖНІ»?

У Каланчацькому районі – вкотре факти бюджетних порушень та фінансових втрат, допущені місцевими посадовцями, передусім унаслідок застосованих ними неефективних управлінських рішень, загалом на суму 1,6 млн.грн. за період з липня 2006 по вересень 2009 року.
Зокрема, в ході комплексної ревізії КРУ зафіксовані непоодинокі випадки неправомірного витрачання коштів на заробітну плату в ряді місцевих управлінь та установ на десятки тисяч гривень в кожному випадку. До речі, безпідставне утримання 7 понадштатних посад обійшлося бюджету на загальну суму більш ніж 120 тис. грн.

Півдесятиліття витрачалися бюджетні кошти на роботу районного трудового архіву, де зберігаються документи фізичних і юридичних осіб. В той же час у районній адміністрації вже давно функціонує архівний відділ. Таким чином, через дублювання функцій двох установ, на роботу районного трудового архіву витрачено понад 81 тис.грн.

Чимало прорахунків - у справлянні плати за оренду землі, адже в укладених договорах, невигідних для наповнення бюджету очікуваними надходженнями, до землекористувачів багаторазово застосовано занижений розмір орендної ставки. А від цього, зрозуміло, не вперше страждають бюджети всіх рівнів, до яких роками надходять мізерні суми. Та й не всі земельні ділянки під водними об’єктами орендувалися на законних підставах. Так, від двох «водних» орендарів скарбницями сільрад за орендовані площі не отримано близько 45 тис.грн. платежів. Крім того, ставок зрошувальної системи вартістю майже 54 тис.грн. взагалі не перебував на балансі Каланчацької селищної ради. До того ж, на утримання стадіону «Юність» селищна рада з перевищенням повноважень безпідставно витратила понад 30 тис.грн.

Деяким працівникам дошкільних закладів (кухарям, працівникам пральні) необґрунтовано, без проведення атестації робочих місць, нараховано та сплачено доплати за шкідливі умови праці на суму майже 17 тис.грн., 30 молодшим медпрацівникам центральної райлікарні загалом не доплатили суму понад 51 тис.грн. за використання ними дезінфікуючих засобів. Місцевий відділ освіти через неналежний контроль за виконанням ремонтних робіт підрядниками переплатив зайвих понад 21 тис.грн. бюджетних коштів.

Складено протоколи про адміністративне правопорушення на винних осіб. Матеріали ревізій передано правоохоронним органам.

Прес-служба КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей