Ціна води

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Ціна води

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Кошти

ЦІНА ВОДИ
Цюрупинське міжрайонне управління водного господарства порушило чинне законодавство на суму близько 400 тис.грн. (незаконні і нецільові витрати коштів) та неефективні управлінські рішення склали 5,5 млн.грн.

Не секрет, що водні ресурси істотно впливають на ефективність функціонування сільського господарства, що найбільш актуально для господарювання на посушливих піщаних ґрунтах. Варто сказати, що на водогосподарський комплекс покладено відповідальні завдання – забезпечувати потреби населення та галузей економіки у водних ресурсах, меліорувати землі, запобігати шкідливій дії води та забезпечувати захист від підтоплення.

Ревізори КРУ проаналізували зміст відповідних укладених договорів на подачу води, затверджених тарифів та фактичного надходження коштів на спецрахунок і фактичних витрат з подачі води на зрошення. Впродовж другого півріччя 2008 та 8 місяців 2009 року з причини подання фізичним та юридичним особам води на полив зрошувальних земель, за ціною нижче фактичної її собівартості, сума втрат сягнула відмітки майже 5,5 млн.грн.

Крім того, підрядним організаціям «Г» та «У» переплачено коштів загалом на суму понад 330 тис.грн. за виконання робіт по капітальному ремонту зливного колектору. Ще понад 20 тис.грн. недоотримано від сільгоспвиробників, котрі всупереч умовам договорів не проводили попередню оплату вартості послуг на полив. До того ж у нинішньому році 41 тис.грн. бюджетних коштів посадовцями зайво витрачено на ремонтні цілі через завищення потреби в бюджетних асигнуваннях.

Крім того, управлінням допущено факти не донарахування відпускних, неповне відображення по обліку наданих платних послуг, понаднормове списання матеріальних цінностей, лишки тощо. Ось таким ставленням до водних ресурсів визначається рівень менеджменту. Матеріали інспектування передано правоохоронним органам.
Прес-служба КРУ в Херсонській області
  • Похожие темы
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”