Ау, об’єкти!

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Ау, об’єкти!

Сообщение Прес-служба КРУ » 18 ноя 2009, 16:42

Районний фінконтроль

ЗАХОВАЛИСЯ… ХАРЧОВІ ОБ’ЄКТИ?

Білозерська районна санітарно-епідеміологічна станція не завжди ефективно витрачала бюджетні кошти для санітарно-епідеміологічного нагляду та дезінфекційних заходів. В цьому переконані ревізори КРУ, які охопивши ревізією понад 2 млн.грн. коштів, виявили фінансових прорахунків на загальну суму майже 83 тис.грн. за період з березня 2006 по вересень 2009 років (недоотримання фінансів, нецільове витрачання коштів, упущені вигоди).
Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 28 серпня 1992 року №139 передбачено видачу експлуатаційних дозволів, яких видано лише 67 харчовим об’єктам з 328. Не укладено договорів на виконання дезінфекційних робіт з агрофірмою «Білозерський», комунальними підприємствами «Веселка», «Струмок», «Роднічок», а також з Токарівським та Кизомиським комунальними підприємствами.
Деяким працівникам частково не нараховувалися та не виплачувалися добові витрати за час відряджень загалом на тисячі гривень. Зокрема, не за цільовим призначенням витрачено понад 18 тис.грн. на придбання металопластикових вікон.
Тому КРУ застосовано фінансові санкції шляхом зупинення операцій з бюджетними коштами на казначейських рахунках. Винуватців покарано штрафами. Матеріали ревізії передано правоохоронним органам.


Наталя Осадча, начальник контрольно-ревізійного відділу
в Білозерському районі, прес-служба КРУ в Херсонській області

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей