«Візок» упущених вигод

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

«Візок» упущених вигод

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Вжито заходів
ЯК ПРАЦЮЄ КРУ

За 9 місяців 2009 року серед 7 установ бюджетної сфери Іванівського району виявлено фінансових та матеріальних втрат на суму понад 120 тис.грн. До того ж з порушенням чинного законодавства (нецільове витрачання бюджетних коштів, незаконні витрати, недостачі) сума порушень склала більш ніж 63 ти.сгрн. А внаслідок неефективних управлінських дій «візок» упущених вигод назбирався на суму майже 128 тис.грн.
Саме тому КРУ застосувало відповідні фінансові санкції (призупинено бюджетні асигнування, зупинено операції з бюджетними коштами), винуватців покарано штрафами, до райпрокуратури передано 7 матеріалів ревізії. За результатами інспектування усунуто порушень на суму понад 830 тис.грн., відшкодовано суми нецільового витрачання коштів, незаконні витрати тощо.

Галина Назаренко, начальник контрольно-ревізійного відділу в
Іванівському районі, прес-служба КРУ в Херсонській області

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей