Що на постійному контролі?

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Що на постійному контролі?

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Порядок у власному домі
Районні завдання, виконані КРУ протягом 9 місяців 2009 року

Контрольно-ревізійний відділ прискіпливо контролює видатки бюджетних коштів. Зусилля ревізорів, як завжди, зосереджено на фінансовому контролі в органах самоврядування, житлово-комунальному секторі, освітній та аграрній сферах.

При цьому виявлено порушення законодавства на всіх об’єктах ревізій. На суму 292,36 тис. грн. Крім цього, втрати від неефективних управлінських рішень склали загальну суму 131,11 тис. грн. Тому до адміністративної відповідальності притягнуто 12 посадових осіб, триває робота по відшкодуванню виявлених порушень.

До речі, на кожному перевіреному об’єкті контролю неправильно вівся бухоблік основних засобів, заборгованості, при плануванні кошторису допущено завищення потреби в бюджетних асигнуваннях. На жаль, на місцях належним чином не контролюється й повнота сплати за оренду землі. Деякі бюджетні установи не по-господарськи витрачають фінанси та використовують майно. Також зафіксовано недоліки при нарахуванні та виплаті зарплати.

На постійному контролі – правомірність використаних бюджетних коштів та виконаних місцевих бюджетів. Також проводиться інспектування за ініціюванням правоохоронних органів. На жаль, ще мають місце порушення бюджетної дисципліни, незабезпечення збереження державної та комунальної власності. Зокрема, встановлені факти незаконного, нецільового витрачання бюджетних коштів, нестач. Матеріали всіх ревізій передано правоохоронним органам. Адже протягом 9 місяців 2009 року у Великолепетиському районі проведено 6 контрольних заходів, якими охоплено 11 млн 245 тис. 320 гривень бюджетних коштів та перевірено державного та комунального майна вартістю понад 22 мільйони гривень.

Служба обґрунтовано оцінює хід бюджетних відносин, виявляє резерви у формуванні і витрачанні державних ресурсів; встановлює причини відхилень від законності проведених фінансово-господарських операцій. А заради цього взаємодіємо з правоохоронними, іншими контролюючими органами та виконавчою владою на місцях у ході контрольних заходів за витрачанням коштів і матеріальних цінностей, їх збереженням, достовірності бухгалтерського обліку та фінансової звітності.
Людмила Баєва, начальник контрольно-ревізійного відділу у Великолепетиському районі, прес-служба КРУ в Херсонській області

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей