«Склерозні» новини

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

«Склерозні» новини

Повідомлення Прес-служба КРУ »

КРУ повідомляє

БЮДЖЕТНИЙ «СКЛЕРОЗ»!

В ході інспектування регіонального відділення державної інноваційної фінансово-кредитної установи, проведеного за період з січня 2008 по вересень 2009 років, виявлено випадки недоотримання державним бюджетом понад 96 тис.грн. та факти не відображення погашеного боргу перед установою.

Зокрема товариство «П», одержавши чималі кошти на реалізацію інвестиційного проекту «Впровадження виробництва біопалива на базі сільгосппідприємства», розмістило в банку 7 млн. 820 тис.грн., за що згодом отримало відсотки по депозиту в сумі більш ніж 96 тис.грн. До речі, профінансовані державою кошти передбачалися суто на придбання мінеральних добрив, паливно-мастильних матеріалів та сільсько-господарської техніки та інших, згідно з кредитним договором. При цьому, відповідно до вимог чинного законодавства, вся бюджетна сума повинна «працювати» на реалізацію проекту, до повного погашення державного кредиту та сплати відсотків за користування ним. Адже умовами договору та додаткових угод до нього отримання доходів від використання бюджетних фінансів на банківському депозиті взагалі не передбачалося. Не зрозуміло: чому просять бюджетні кошти на одні цілі, а використовують на інші?
В ході ревізії відділення встановлено та усунуто порушення в частині зменшення заборгованості на суму 6,2 млн.грн, тобто взято на облік майно та устаткування від товариства «С» в рахунок погашення боргу.
Прес-служба КРУ
в Херсонській області

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей