Нова Каховка: старі-нові порушення

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Нова Каховка: старі-нові порушення

Сообщение Прес-служба КРУ » 18 ноя 2009, 17:51

Подробиці - громаді

ПОРУШЕННЯ – ВГОЛОС!
Протягом десяти місяців 2009 року, на 18-ти підприємствах усіх форм власності встановлено порушення фінансово-господарської дисципліни, що призвели до втрат, на суму 1,47 млн грн. Порівняно з 2008 роком, за аналогічний період виявлено вдвічі більше фінансових порушень. Також встановлена значна сума інших порушень фінансової дисципліни – 2,9 млн.грн. (торік- 1,26 млн грн.). Тому значну увагу приділено неефективним управлінським рішенням керівництва підконтрольних об’єктів, порушень по яким встановлено на суму 2,59 млн грн.
Серед об’єктів контролю, де виявлено значні суми фінансових порушень – комунальне підприємство «Комунгосп сервіс», ново каховська загальноосвітня школа-інтернат, ВСП «Каховський судноплавний шлюз», Дніпрянська селищна рада, Райська сільська рада та інші.
Цього року триває взаємодія з правоохоронцями та органами місцевого самоврядування. Державні контролери залучаються до спільних перевірок. Приміром, нещодавно проведено позапланову ревізію за порушеною кримінальною справою. До порушників фінансової дисципліни застосовано фінансові санкції, цивільно-позовні заходи. Посадовців, винних у допущенних порушеннях чинного законодавства, притягнуто до адміністративної відповідальності.
Отже, останні ревізії показали низький рівень якості управлінських рішень. Адже відсутній належний контроль з боку органів місцевого самоврядування, уповноважених управляти комунальним майном, що призвело до виявлення значної кількості порушень фінансової дисципліни. Чому ж керівництво, бухгалтери установ та підприємств не роблять відповідних висновків та не розробляють заходів щодо уникнення в подальшій роботі подібних порушень? Телефон довіри в Херсоні 26 36 28, у Новій Каховці – 5 48 22.

За даними контрольно-ревізійного відділу
в м. Нова Каховка, прес-служба КРУ в Херсонській області

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Яндекс.Поиск [поисковый робот] и 2 гостя