Про капітальні інвестиції за січень–вересень 2009 року

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Про капітальні інвестиції за січень–вересень 2009 року

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

16.11.2009

Про капітальні інвестиції за січень–вересень 2009 року

За січень–вересень 2009р. у розвиток економіки області підприємствами та організаціями за рахунок усіх джерел фінансування вкладено 1585,4 млн.грн. капітальних інвестицій.
Найвагомішу частку з них (99,3% загального обсягу) становлять інвестиції в матеріальні активи. Інвестиції в основний капітал (у капітальне будівництво та придбання машин і обладнання) складають 86,4% загального обсягу капітальних інвестицій.
Обсяг інвестицій в основний капітал, освоєних підприємствами та організаціями області, за січень–вересень п.р. становив 54,6% від капіталовкладень за відповідний період 2008р.
Головним джерелом інвестування, як і раніше, залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 48,4% загального обсягу капіталовкладень. Частка залучених і запозичених коштів, у тому числі кредитів банків, коштів іноземних інвесторів та інвестиційних фондів, у загальних обсягах капіталовкладень становила 36,4%.
За рахунок державного та місцевих бюджетів освоєно 5,4% інвестицій в основний капітал. Частка коштів населення на будівництво власного житла становила 5,9% усіх капіталовкладень.
У січні–вересні 2009р. капіталовкладення у житлове будівництво становили 108,8 млн.грн., що на 60,6% менше, ніж у відповідному періоді 2008р. Їхня частка в загальному обсязі інвестицій в основний капітал становила 7,9%.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість