Реклама у Херсоні: 617 фактів самовільного та незаконного встановлення!

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Реклама у Херсоні: 617 фактів самовільного та незаконного встановлення!

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Кошти від реклами
НА ШКОДУ ГРОМАДІ

Бюро естетики міського середовища та зовнішньої реклами, представляючи комунальні інтереси Херсонської міськради, вкрай незадовільно виконує свої прямі повноваження, від чого роками страждає бюджет громади. В цьому переконують результати аудиторського дослідження за період з 2006 по липень 2009 року.

Щодня пересічні громадяни спостерігають вулицями міста наявність розміщеної реклами на різного роду конструкціях. При цьому, громадянам і не спадає на думку, що від розміщених рекламних конструкцій бюджет не отримує десятки та сотні тисяч гривень доходів, хоча центральні вулиці Херсона перенасичені рекламними засобами. Зокрема, на кожній півсотні метрів проспекту Ушакова розташовано до чотирьох рекламних засобів різного виду, на вулиці Суворова - до трьох, на бульварі Мирному – до п’яти, а на проспекті 200 років Херсону до шести одиниць. До речі, частина реклами розміщена незаконно! Приміром, 12-40 відсотків від усієї реклами вздовж вулиць Леніна, Перекопської розміщено без усяких офіційних погоджень.
Як засвідчило обстеження, проведене фахівцями облКРУ та Бюро, на початок осені зафіксовано аж 617 (!) самовільно встановлених рекламних засобів. Не проведення Бюро роботи щодо отримання власниками реклами відповідних дозволів та укладання відповідних договорів на розміщення рекламних засобів «гарантувало» щомісячним втратам доходів більше ніж на24 тис.грн.
Доречно відмітити: про поширення практики бездозвільного розміщення рекламних засобів депутати Херсонської міськради наголосили ще в 2008 році, провівши широкомасштабне обстеження вулиць міста. Однак, виявлені на той час незаконні рекламні засоби Бюро не демонтовані, як того передбачають розпорядчі документи міськвиконкому.
Чому ж Бюро «посоромилось» виконати свої прямі повноваження, коли не вжило невідкладних заходів до незаконно розміщеної по місту реклами, та не направило матеріали до Херсонського обласного управління захисту прав споживачів для «виховання» порушників важелем адміністративного впливу? Натомість одним із ключових напрямків роботи Бюро є контроль саме за незаконним встановленням рекламних засобів після регулярного здійснення шляхових обстежень. Проте наявний у Бюро транспорт (в тому числі орендований) використовувався будь-куди, тільки не на такі цілі. При цьому більше 60% загального автопробігу взагалі документально не підтверджено виконанням службових обов’язків, а пального було перевитрачено на суму близько 58 тис.грн.
Якби Бюро естетики «згадало» свої основні завдання та функції, тоді б не забуло про застосування індексу інфляції до щомісячної плати за розміщення рекламних засобів та правильно б розрахувало площі під розташування кожного рекламного засобу. Через таку «забудькуватість» заподіяно втрату більше чим на 540 тис.грн. доходів.
Враховуючи зміни чинного законодавства, внесенні з прийняттям Кабінетом Міністрів України постанови, якою передбачено ліквідацію комунальних підприємств з делегованими повноваженнями в сфері зовнішньої реклами, городяни сподіваються на наведення порядку вздовж вулиць обласного центру. А може справа зовсім не в змінах назви виконавця делегованих громадою повноважень?
Прес-служба КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Ahrefs [SEO бот], Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість