«Смачні» вагони подано!

Регіональні новини Херсонської області. При передруку з інших джерел обов'язкова наявність (гіпер)посилання на першоджерело
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

«Смачні» вагони подано!

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Бюджетні порушення

«ХВОРІ» КОШТИ, «ЛЕЖАЧА» ЛІЦЕНЗІЯ
Херсонська лінійна санітарно-епідеміологічна станція на Одеській залізниці неефективно витрачала бюджетні кошти на санітарно-епідеміологічний нагляд та дезінфекційні заходи за період з лютого 2006 по серпень 2009 років.


Місцевий підрозділ відомчої СЕС втратив чимало власних надходжень за не проведення заходів по дезінфекції потягів з продовольчою сировиною, маючи при цьому відповідну ліцензію. Хоча санобробку на залізниці першочергово проводять спецпідрозділи державної санепідслужби України. Тому й втрачено власних надходжень в сумі близько 120 тис.грн.

Як виявилося, штатна чисельність працівників на 2009 рік була завищеною на 6 посад, їх необґрунтоване утримання могло б привести до зайвих витрат бюджету в сумі майже 72 тис.грн. Близько 6 тис.грн не додано до зарплати деяким працівникам лінійної станції за час їх відпустки.
До того ж у 2008 році потреба в асигнуваннях на оплату послуг з водопостачання та водовідведення була не вірно розрахованою. Всупереч діючому законодавству установа безпідставно перерахувала понад 30 тис. грн. вищестоящій організації на придбання автомобілю.

Нинішнього року половину орендної плати, отриманої за користування майном, не перераховано до державного бюджету, як вимагає чинне законодавство. В ході колективних медоглядів деякі підприємства не повністю розплатилися за проведені мікробіологічні лабораторні дослідження, заборгувавши станції понад 2,5 тис.грн.

За результатами ревізії винних притягнуто до відповідальності. Матеріали інспектування передано правоохоронним органам.

Прес-служба КРУ в Херсонській області

Повернутись до “Херсонська область”