Як показала ревізія

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Як показала ревізія

Сообщение Прес-служба КРУ » 09 фев 2010, 16:19

Понесені збитки
КОЛИ ГРОШІ «ЗАЙВІ»
Херсонський експлуатаційно-технічний вузол зв’язку, підпорядкований обласному виробничому управлінню меліорації та водного господарства, порушив фінансову дисципліну на суму близько 100 тис.грн. за період з червня 2008 по грудень 2009 років.

Працівники установи забезпечують безперебійним зв’язком підрозділи облводгоспу, ремонтують і налагоджують насосне, енергетичне та електросилове обладнання, проводять пусконалагоджувальні роботи з водообліку, електропостачання і автоматизації гідротехнічних споруд. Як показала остання ревізія, всупереч вимогам Бюджетного кодексу України витрачено тисячі гривень не за цільовим призначенням.

Поряд з цим окремих працівників не преміювали по основним результатам господарської діяльності. Натомість необґрунтовано виплачено доплати керівнику відділу. Незважаючи на те, що установа має власну юридичну службу, безпідставно сплачено бюджетні кошти найманій фірмі за представлення службових інтересів зв’язківців у суді.
До того ж переплачено понад 73 тис. грн. коштів за електроенергію, спожиту зовсім сторонньою організацією. По бухгалтерському обліку чомусь правильно не відображалися матеріальні цінності на тисячі гривень. При цьому на чотири службових автомобіля зайво списано понад 700 літрів бензину.

Матеріали інспектування знаходяться на розгляді правоохоронних органів. Винуватців покарано адміністративними штрафами.

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя