[Дніпропетровськ] Побутовий стабілізатор напруги

Бесплатная публикация объявлений о продаже аудио-, видео-, офисной и бытовой техники, электроприборов, фототехники...
Ответить
hotcolddp
Новичек
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 17 мар 2010, 15:41
Откуда: Днепропетровск
Контактная информация:

[Дніпропетровськ] Побутовий стабілізатор напруги

Сообщение hotcolddp » 17 мар 2010, 15:43

Ми пропонуємо вам якісні побутові стабілізатори напруги RUCELF!
Сучасне життя без побутової електротехніки неможливе. Оточивши себе цією технікою, ми не застраховані лише від перепадів напруги. Постійно перегорають лампочки, телевізор, що виключається сам, комп'ютер, на якому не встигли зберегти документ, холодильник, який постійно розморожується, - кожен з нас стикався з цією ситуацією, яка викликана нестабільною напругою в мережі.
Замість того, щоб очікувати маловірогідної вирішення проблеми з боку держави, набагато простіше, завчасно захистити себе і своє електрообладнання, - купити побутової стабілізатор напруги - просте і надійне вирішення проблеми стабілізації напруги.
Саме побутові стабілізатори напруги мережі забезпечують підтримку номінальної напруги на виході при нестабільному вхідній напрузі. Побутові стабілізатори напруги, що не потребують особливого догляду і контролю, і які працюють повністю в автоматичному режимі, з дня у день забезпечують стабільну подачу напруги, а значить і збереження дорогої техніки. Досить лекго сказати собі: «Куплю стабілізатор напруги», але зовсім непросто це зробити. Сучасний електротехнічний ринок перенасичений стабілізаторами напруги мережі самих різних марок. На жаль, більшість вкрай низької якості. Такі апарати не тільки не забезпечать надійність в електромережі, а й самі можуть стати причиною нових проблем - коротких замикань і навіть пожежі! Саме тому, перш ніж купувати побутові стабілізатори напруги, варто вкрай відповідально підійти до вивчення його параметрів. При виборі побутового стабілізатора напруги найбільшу увагу слід звертати на технічні якості апаратури і на саму компанію - виробника.
Для замовлення якісного побутового стабілізатора напруги RUCELF звертайтеся до нас: (056) 788-29-47, (063) 242-31-06. Сайт: hotcold.com.ua
(056)7882947, (063)2423106

Ответить

Вернуться в «Продам: электроника, быттехника»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей