Про ремонт і не тільки!

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Про ремонт і не тільки!

Повідомлення Прес-служба КРУ »

ЗАДОРОГИЙ ПІДВІЗ ДІТЕЙ
ТА КНИЖКОВИЙ НЕПОТРІБ

Контрольно-ревізійним управлінням в Херсонській області проведено перевірку державних закупівель у відділі освіти Голопристанської районної державної адміністрації, якою встановлено завищення обсягів виконаних робіт більше ніж на третину загальної суми фінансування.
На капітальний ремонт дощової каналізації Малокопанівської школи Голопристанського району зайво витрачено майже 190 тис.грн. До речі, загалом на всі ремонтно-будівельні роботи такого навчального закладу було виділено 500 тис. грн. До того ж не за цільовим призначенням гроші витрачено на ремонтування м’якої покрівлі. Ревізори офіційно довели завищення об’ємів проведених робіт та порушення будівельних норм, при проведенні ремонтних робіт.
Крім того, райвідділ освіти надміру витратив кругленьку суму внаслідок завищення кількості та вартості придбаних товарів. Зокрема, без проведення тендерів безпідставно витрачено суму майже 49 тис.грн. В той же час більш ніж 91 тис.грн. сплачено за продукцію по цінам вищим від цін переможців торгів.
Сталися й суттєві прорахунки в ході реалізації державної програми «Шкільний автобус». Приміром, коли дітей села Кохани підвозили до школи, що в райцентрі Гола Пристань, тариф на їх перевезення не відповідав реальному. Насправді ж, щодня такий вояж обходився бюджету на 130 грн. 88 коп. дорожче. При цьому товариство, яке надало громаді такі недешеві транспортні послуги, отримало «ліві» гроші за віртуальні перевезення навіть за канікулярні та святкові дні, коли дітвора нікуди не їздила та взагалі не навчалася. Наслідки невтішні: через завищення вартості начебто отриманих послуг, з місцевої скарбниці переплачено близько 25 тис.грн. Аж ніяк не доброчинний підвіз школярів точнісінько співпадав з маршрутом загального користування, що суперечить вимогам чинного законодавства.
В ході виконання заходів на видання, придбання і доставку навчальної літератури впродовж 2007-2009 років райвідділ освіти отримав книжкової продукції на суму понад 24 тис.грн., що більше від замовлення майже на половину. А це означає, що кожний другий підручник, не знадобиться в навчанні підростаючому поколінню, адже він не відповідає навчальним програмам.
Матеріали ревізії надано правоохоронним органам якими вже порушено кримінальну справу.
Прес-служба КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей