Інфляція продовжує набирати обертів і у лютому

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Інфляція продовжує набирати обертів і у лютому

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

12.03.2010

Інфляція продовжує набирати обертів і у лютому

На споживчому ринку області у лютому ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 4,9%. Найбільше (на 25,2% та 23,8%) подорожчали крупи гречані та овочі. Також значно (на 17,6%) підвищився в ціні цукор. На 10,7–4,7% стали дорожчими сири м’які, сметана, кисломолочна продукція, молоко, риба та продукти з риби (у т.ч. риба жива та охолоджена – на 15,5%), фрукти (у т.ч. банани – на 14,4%), кондитерські вироби з цукру. На 2,3–0,3% стали коштувати дорожче хліб та хлібобулочні вироби, масло вершкове, м’ясо та м’ясопродукти. Наряду з цим, на 1,4% стали дешевшими тваринні жири.
Алкогольні напої та тютюнові вироби подорожчали на 2,7%.
Ціни (тарифи) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива зросли на 0,4% за рахунок підвищення вартості скрапленого газу (на 7,4%).
Подорожчання у транспортній сфері (на 1,1%) обумовлено переважно зростанням цін на паливо і мастила та запчастини (на 3,9% та 2,9% відповідно).
У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 0,5%, це пов’язано з подорожчанням вартості фармацевтичної продукції (на 1,6%).
Крім того, на 0,8% стали дорожчими одяг і взуття. Послуги ресторанів і готелів та закладів освіти у цілому подорожчали на 0,4% та 0,3% відповідно.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей