Оператор компютерного набору

Пошук та пропозиції роботи по Херсону/області. Вільне розміщення та обговорення оголошень про роботу. Пошук бізнес-партнерів
nika
Мовчазний
Повідомлень: 1
З нами з: 24 березня 2010, 14:37

Оператор компютерного набору

Повідомлення nika »

Вас вітає Мультимедійне виробництво " Nuka Game "! Наша фірма займається виробництвом CD\DVD дисків. Фільми, музика й у тому числі КЛІПАРТИ. Ми видаємо диски із кліпартами по окремих темах, наприклад: Світ тварин, Професії, Медицина та ін.
Для подібної роботи нам необхідно велика кількість робочих рук. Ми пропонуємо Вам співробітництво з нами на наступних умовах:
Поштою Ви одержуєте диск CD\DVD (на ваше бажання) із клипартами, які зібрані в одній папці. До диска додається список тем, по яких необхідно сортувати зображення. Ви створюєте нові папки, перейменовуєте їх у задані теми (1 папка = 1 тема) і розкидаєте наявні клипарты по даних папках. Потім, Ви берете отримані папки, скидаєте їх в одну й називаєте її своїм індивідуальним номером.
(Кожному працівникові привласнюється свій індивідуальний номер, який необхідний для виплати йому заробітної плати).
Тепер про заробітну плату:
За сортування 1 зображення Ви одержуєте 3 копійки.
На 1 CD диску приблизно 3000 зображень отже за обробку 1 диска
Ви одержите 90 грн. (за часом це звичайно займає 4-5 годин);
На 1 DVD диску близько 18 000 зображень отже за обробку 1
диска Ви одержите 540 грн. (за часом це звичайно займає 26-27
годин).
Заробітна плата виплачується нами протягом 1 робочого дня після
одержання від Вас готового матеріалу.
Ми виплачуємо заробітну плату такими способами:
- через Яндекс Гроші;
- через банківські реквізити в будь-якому банку України;
- готівкою в касі будь-якого банку України
- через Webmoney.
Умови роботи:
- Для початку, Вам необхідно вирішити, чи готові Ви до співробітництва з нами - Другий етап розв'язати, з якими носіями Ви будете працювати це може бути: тільки CD , тільки DVD або CD\DVD .
- Третій етап визначитися з кількістю робочого матеріалу (дисків) на місяць це може бути від 7 до 42 CD, або від 5 до 27 DVD.

Як приступитися до роботи:
У нашій фірмі існує три бази даних співробітників: 1 – постійні працівники, 2 - новачки, 3 - чорний список.
Після Вашої згоди на співробітництво, Ви автоматично заноситеся в 2 базу. Там ви пробудете рівно один місяць тобто строк на виконання одного замовлення. Після одержання від Вас робочого матеріалу ми переносимо Ваші дані в 1 базу, Якщо за даний місяць Ви відмовляєтеся від співробітництва або більш ніж на 18 днів затримуєте пересилання матеріалу Ви попадаєте в 3 базу. Знаходження в якій більш не припускає якого-небудь співробітництва з нами.

Пересилання матеріалу \ витрати.
Пересилання, залежно від місця проживання займає від 2 до 10 днів. Строк пересилання не враховується як робочий час, тобто Вам дається на роботу 1 календарний місяць. Співробітникам 1 бази даних Ми висилаємо всі робочі матеріали + чисті диски Безкоштовно! Тому що ці люди нами перевірені, нас улаштовує їх робота, і ми повністю їм довіряємо. Співробітникам 2 бази даних при першім пересиланні, необхідно заплатити за поштові послуги й диски по наступних тарифах: Поштові послуги: звичайна пошта від 10 до 20 гривень. 1 CD диск 1 гривні; 1 DVD 2 гривень. Ця сума, висилається нам у якості застави за робочий матеріал, і вертається Вам у повному обсязі до суми Вашої першої зарплати. Далі: при продовженні Вашого співробітництва з нами, подібна застава не потрібна. Заставну суму необхідно відправити на Webmoney гаманець 699562138019 нашої фірми.
Ви ознайомилися з необхідною інформацією! Якщо ви готові до роботи, Вам необхідно:
- відправити нам інформаційний лист, на поштову скриньку nuka_game@meta.ua
у якім необхідно вказати ФИО, ваш вік, регіон проживання, повна поштова адреса, кількість бажаного робочого матеріалу на перший місяць роботи, а також на яке джерело Ви б прагли одержувати зарплату. Ми робимо калькуляцію суми, необхідної для застави, з урахуванням Вашого регіону. Відправляємо Вам повідомлення.
- Ви робите оплату, відправляєте нам лист із темою РЕЄСТРАЦІЯ .
- Ми реєструємо Вас в 2 базі даних, привласнюємо Вам індивідуальний номер і формуємо для Вас замовлення із зазначеним Вами обсягом дисків на протязі одного робочого дня відсилаємо Вам завдання.
- Після одержання Вами дисків, Вам необхідно відправити лист із темою ЗАМОВЛЕННЯ ОТРИМАНЕ . З моменту відправлення даного листа, у Вас є рівно місяць,
щоб виконати замовлення роботу.
- Після закінчення роботи, Ви також відправляєте лист із темою РОБОТА
ЗАВЕРШЕНА Й ВІДПРАВЛЕНА, одразу наша компанія перераховує Вашу заставну суму, після одержання назад заставної суми Ви відправляєте нам виконану роботу на наш поштовий адрес. Оплата Вашої праці проводиться в повному обсязі після одержання виконаного Вашого індивідуального завдання.
адреса:
Україна, м. Київ, 04119, вул. Зоологічна, 10
З повагою, менеджер по персоналу, Загородний В.Я.
Аватар користувача
admin
Адміністратор форуму
Повідомлень: 1642
З нами з: 10 грудня 2004, 09:07
Звідки: Херсон

Повідомлення admin »

Очень сомнительное предложение!
«Если одно яйцо фазана закопано в раскаленном песке пустыни, а другое так и болтается по ветру близ заснеженной горы Ху, то в голову тебе приходят неожиданные мысли...»
Хуан Тин-Фу, тайский мыслитель эпохи Дзян, VI век до н.э.
Лёлечка
Мовчазний
Повідомлень: 2
З нами з: 20 березня 2010, 20:41

Повідомлення Лёлечка »

Таких в нете очень много, только по набору текста =)

Повернутись до “Робота та пошук ділових партнерів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей