Браузерні ігри: eRepublik - online social strategy game

Обговорення різних питань, що пов'язані з комп'ютерними іграми. Користувачі діляться враженнями про нові ігри, обговорюють стратегії та тактики гри, дають поради щодо пройдення рівнів та завдань, а також обмінюються досвідом використання різних програм та модифікацій для ігор
Zheka.net
Мовчазний
Повідомлень: 1
З нами з: 06 квітня 2010, 22:59

Браузерні ігри: eRepublik - online social strategy game

Повідомлення Zheka.net »

eRepublik (дальше еРепа :) ) - це соціальна онлайн гра. Єдина її перевага від більшості брайзерних онлайн іграшок в тому, що вона далеко не "задротська" :) Пріорітетом у цій грі є не прокачка власного персонажу, а командна гра на благо країни (конкретніше про це нище). Це інший світ у якому існують народи різних національностей, де кожний може попробувати себе у різних видах діяльності, таких як військова справа (стати військовим та разом з товаришами по зброї брати участь у всіх військових конфліктах в світі), журналістика (писати цікаві статті, які оцінить кожний громадянин як в країні, так і за її межами), політика (стати політиком, або президентом і вирішувати долі та зовнішньополітичний курс держави), підприємництво (відкрий власний бізнес чи компанію, заробляй кучу бабок, займайся махінаціями на ринку валют :) ).

У еРепі ідуть світові війни, яких уже було 4.

Картинка з 4 світової (еСвіт, Європа, 30 грудня 2009 року, майже Новий Рік)

Це світ де кожний день ідуть бої за території, де за тиждень випилюють цілі країни, як це недавно сталось з Францією і Данією :) , карта міняється чуть не кожні 2-3 години, приймаються стратегічні рішення.
Де країни сваряться і миряться, завойовують і стають завойовуваними, перемагають і програють битви.

Карта еРепи - http://www.erepublik.com/en/map

Зображення

Гра містить у собі 4 основні частини:
1. Соціальна.
2. Економічна.
3. Політична.
4. Віськова.


Зображення

І. Соціальна частина гри.

У цій грі на зміну традиційним соціальним поняттям, таким як клан чи гільдія, прийшли нові - це партія і країна.

Партія далеко від клана не втекла. Це також група людей, які відстоюють власні інтереси, але крім цього, партії мають деякі додаткові функції, закріплені механікою гри. Серед них основною є висунення своїх кандатів у конгрес (конкретніше у "Політична частина гри"). Партії в основному обєднують людей з одинаковими політичними поглядами, але є і випадки, коли створюють партії за інтересами, прикладом яких є партію любителів пива в еУкраїні, чи партія анімешників в еЯпонії :D . Країна обєднує народ у протистоянні з зовнішніми ворогами та розвиває національну ідею у грі.

Так як адміни (далі рудміни :) ) мають криві руки і не змогли створити нормального чату в самій грі, то переважна частина населення користується скайпом, або IRC чатами. Саме спілкування з іншими обєднує людей і не тільки у грі, а й в реалі.
За часи існування еРепи уже було проведено не мало зустрічей гравців в РЛ (РЛ від англ. real life - реальне життя). Яскравим прикладом є зустріч сербів на пікніку. На зустріч прийшло 40+ людей (далеко не мало, враховуючи той факт, що це були люди тільки з одного міста). Також гра дає можливість знайти друзів з інших країн.

Зображення

ІІ. Економічна частина гри.

Цю частину гру представляє підприємництво та введення бізнесу (виробленню та продажу товарів). У грі є 60 країн і кожна має свою валюту + золото як світова валюта. Крім цьго кожна країна - є ринком для продажу товарів.
Кожний гравець з певного рівня може придбати собі компанію, яка спеціалізується на вироблені певної продукції. Галузі поділяються на добувні (добування заліза, пшениці, діамантів, нафти, дерева) та виробничу (виробництво зброї, використовуючи за сировину - залізо, виробництво їжі, використовуючи за сировину - пшениця, виробництво подарунків, використовуючи за сировину - діаманти, виробництво квитків, використовуючи за сировину - нафта, виробництво домів, оборонних систем, госпіталів, використовуючи за сировину - дерево).

Так виглядає сторінка менеджера компанії:

Ринок:

Ринок валют (+ всі валюти):

Детальніше про махінації на ринку валют, компанії та інше можна дізнатись у досвідчених гравців ;)

Зображення

ІІІ. Політична частина гри.

Як було сказано вище, у грі є партії і країни.

Партії:

Країни:

Партія висуває своїх кандидатів в конгрес (законодавчий орган влади у любій країні еРепи (на жаль монархії в грі не існує :( , а у всіх країнах - демократія)). Будучи вибраним в конгрес людина "тіпа" представляє свою партію та народ, що за неї проголосувавн і т. д. (ну ви в курсі :) ). Крім цього партії висувають свого кандидата у президенти, або підтримують кандидата з іншої партії. Дві ці функції виконує голова партії, який вибирається членами партії. Всі ці посади - президент партії, конгресмен та президент країни, обираються раз в місяць, 25, 15 та 5 числа місяця відповідно. І якщо конгресменом бути нудно і туда в основному ходять для медальки і халявного золота, то посада президента це майже вся влада в країні. Саме президент формує уряд і має доступ до всіх важливих кнопочок (обявлення війни, нападу і т. д.).

Зображення

IV. Військова частина гри.
Війна. Сама цікава частина гри, яка доступна кожному. У грі кожен житель є потенційний військовий.

Кожен солдат має свою силу удару, яка залежить від його сили і ранг. Силу солдат качає, ходячи кожний день на тренування.
Ранг підвищується коли боєць бере участь у битві. Чим більший ранг і сила, тим більша сила удару.

Як проходять бої? Кожна країна поділена на регіони. Для країни регіони, що є в її "оригінальних" межах і вважаються рідними регіонами країнами. Якщо країна захоплює регіон іншої країни, то в цьому регіоні можна підняти повстання з метою повернення цього регіона його власнику.
Обявляє війну і володіє кнопочками президент. Саме він вирішує на кого нападати і коли це робити.

Битва в регіоні іде 24 часа, але вирішальними у бою завжди є останні хвилини. Саме для цих цілей у грі створюються військові формування мета яких є нанесення удару в певний час в певному місці. Такі формування можуть бути як державними так і приватними.

Кому цікаво, як саме ідуть бої в останні хвилини, може передивитись відео останніх "епічних" битв в еРепі:

France vs Spain for Paris (Dec 31st, 2009)


Iran vs USA for Lioaning


Romania vs Bulgaria for Marmara


Argentina RW for Limpopo (Самий яскравий приклад!)


Зображення
Якщо вас зацікавила ця гра, то виможете пройти по ссилці для реєстрації - ссилка. Але я був би дуже вам вдячний, якщо б ви були настільки добрими і зареєструвались по реферальній ссилці і допомогли автору статті :)

Після реєстрації вам прийде повідомлення з вказівками та ссилками на мануали і FAQ по грі. Приємної Вам гри :)
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Комп'ютерні ігри”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей