Курортна земля

Новини Генічеського району Херсонської області, в тому числі нивини міста Генічеськ
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Курортна земля

Повідомлення Прес-служба КРУ »

КОШТИ - ГРОМАДІ

Чому місцеві бюджети не спроможні фінансувати цільові програми розвитку громад та утримувати всі установи рад у повному обсязі?
Ревізори КРУ вкотре наголошують на повному викоріненні порушень фіндисципліни зі сторони землевласників та землекористувачів. Аби виявити «земельні» втрати, ретельно співставляються рішення органів влади про надання в оренду або продаж земель адміністративного підпорядкування, договори оренди з фактичним надходженням коштів.
Приміром, Щасливська сільрада Генічеського району (Арабатська стрілка) допустила фінансових порушень на суму понад 2 млн грн. Адже, саме там, роками три покупця дорогоцінної курортної землі – площами по 6,9, 12,5 та 20 га - порушували вимоги Земельного кодексу України. Зокрема, вони неповною мірою та несвоєчасно вносили до бюджету чималі суми за придбану землю несільськогосподарського призначення. Таким чином казною всіх рівнів не отримано 2 млн 71 тис. 936 грн через ігнорування землевласниками чітко обумовлених термінів сплати грошей по укладених договорах. Одразу після втручання ревізорів двома покупцями сплачено борг на загальну суму понад півмільйона гривень.
Громадою теж не одержала належних їй доходів унаслідок застосування заниженої ставки орендної плати. Крім того, 5 орендарів несвоєчасно розрахувалися за користування земельними площами загалом на суму близько 19 тис.грн.
Не обійшлося й без неефективних управлінських рішень. Внаслідок несвоєчасного виконання рішень, прийнятих місцевими депутатами на сесії сільради про виготовлення та реєстрацію договорів оренди, втрати сільського бюджету склали тисячні суми. По 10 укладеним з орендарями угодам сплачувалися гроші за заниженою ставкою, через що казна всіх рівнів недоотримала загалом близько 50 тис.грн.
До речі, при складанні розрахунків до кошторису сільради не увійшли залишки товарно-матеріальних цінностей на початок року, що призвело до завищення бюджетних асигнувань на рік у сумі понад 31 тис.грн. Порушено й порядок обчислення середньої зарплати. А до звітності вносилися недостовірні дані, як наслідок безпідставно списано близько 200 л бензину на службовий автомобіль.
Не поспішала сільрада розрахуватися за користування Інтернетом та спожиту електроенергію. Ревізори офіційно довели про завищення вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт на суму понад 94 тис.грн. В той же час не обліковувалися наявні основні засоби за повною їх вартістю загалом на суму майже 45 тис.грн. В ході інспектування поставлено на облік повну балансову вартість об’єктів житлового фонду на суму близько 86 тис.грн.
На посадових осіб складено адміністративні протоколи. Матеріали ревізії передано правоохоронним органам.
Прес-служба КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Генічеський район”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 2 гостей