Відповідно до звернення СБУ

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Відповідно до звернення СБУ

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Вимоги законодавства

КРУ ретельно стежить за правомірністю тендерів, проведених державним коштом

Відповідно до звернення СБУ в Херсонській області проведено виїзну перевірку щодо проведення тендерних процедур закупівлі продуктів харчування, вугілля та ремонтних робіт у райвідділі освіти за період з 01 січня 2007 по листопад 2009 років.

Протягом 2009 року відділ освіти ухилявся від проведення тендерних процедур, що призвело до невиконання вимог чинного законодавства. Адже начальником відділу освіти видано наказ про «Про організацію закупівель товарів робіт і послуг навчальними закладами Горностаївського району». Чиновником делеговано право керівникам навчальних закладів, що обслуговуються централізованою бухгалтерією відділу освіти, створити свої тендерні комітети та укладати власні договори на закупівлю товарів робіт та послуг за державні кошти в межах бюджетних асигнувань.

КРУ встановлено: протягом 2009 року розпорядники коштів (начальник та головний бухгалтер відділу освіти) ставили підписи на банківських документах. При цьому в управлінні Державного казначейства реєстраційних рахунків по навчальних закладах взагалі не відкрито. Таким чином, усупереч нормативній базі витрачено чималі кошти на придбання продуктів харчування (147,52 тис. грн.), транспортних послуг (428,58 тис. грн.) та кам’яного вугілля (665,54 тис. грн.). Таким чином, загалом без проведення тендерних процедур розтрачено суму в 1 млн 241,64 тис.грн.

За матеріалами інспектування проінформовано СБУ в Херсонській області. За результатами контрольного заходу не виключається порушення нових кримінальних справ. Працюють телефони довіри в Херсоні – 26 36 28 та Горностаївці – 4 18 75.
Андрій Мундя, начальник контрольно-
ревізійного відділу в Горностаївському районі
КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], WebMeUp [SEO бот] і 0 гостей