ВГО «Ліга Культури» запрошує до співпраці

Місце, де користувачі можуть обговорювати теми, які не відносяться до основних тематичних напрямків форуму. Тут можна писати про все, що не стосується прямо визначених тем. Розділ дозволяє користувачам спілкуватися між собою на різні теми та відчути себе частинкою активної спільноти
Ліга Культури
Мовчазний
Повідомлень: 1
З нами з: 21 квітня 2010, 10:09

ВГО «Ліга Культури» запрошує до співпраці

Повідомлення Ліга Культури »

Ліга Культури - це всеукраїнська громадська організація, мета якої є створення умов для свідомого гармонійного розвитку людини та суспільства на принципах людяності та моральнісної культури.

Ліга Культури розвиває конструктивні комунікації аналітиків, концептуалістів, експертів, фахових спеціалістів, інших представників суспільства, щоб спільно випрацьовувати рішення та реалізувати ініціативи, спрямовані на покращення нашого сьогодення та майбутнього.

Ліга підтримує проекти, які консолідують громадян навколо вирішення соціокультурних проблем і спрямовані на позитивні перетворення в соціальному, економічному й політичному житті країни.

Ми переконанні, що будь-які позитивні зміни беруть початок з нашого особистого вдосконалення, тому діяльність Ліги розгортається на основі свідомого вибору та відповідальності її учасників.

Ліга формує представництва в регіонах і запрошує до співпраці свідомих творчих особистостей, котрі займають активну громадську позицію і замотивовані інтегрувати свій найкращий досвід у розвиток України.


Більш детальна інформація про Лігу та як стати її учасником – на сайті www.culture.org.ua
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Інше, OFFтоп, флуд”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей