ВГО «Ліга Культури» запрошує до співпраці

Здесь можно пофлудить, но без рекламы и гиперссылок. Сюда же перемещаются темы, которые не подходят по тематике ни к одной из существующих веток Херсонского форума
Ответить
Ліга Культури
Молчаливый
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 21 апр 2010, 10:09
Контактная информация:

ВГО «Ліга Культури» запрошує до співпраці

Сообщение Ліга Культури » 21 апр 2010, 10:13

Ліга Культури - це всеукраїнська громадська організація, мета якої є створення умов для свідомого гармонійного розвитку людини та суспільства на принципах людяності та моральнісної культури.

Ліга Культури розвиває конструктивні комунікації аналітиків, концептуалістів, експертів, фахових спеціалістів, інших представників суспільства, щоб спільно випрацьовувати рішення та реалізувати ініціативи, спрямовані на покращення нашого сьогодення та майбутнього.

Ліга підтримує проекти, які консолідують громадян навколо вирішення соціокультурних проблем і спрямовані на позитивні перетворення в соціальному, економічному й політичному житті країни.

Ми переконанні, що будь-які позитивні зміни беруть початок з нашого особистого вдосконалення, тому діяльність Ліги розгортається на основі свідомого вибору та відповідальності її учасників.

Ліга формує представництва в регіонах і запрошує до співпраці свідомих творчих особистостей, котрі займають активну громадську позицію і замотивовані інтегрувати свій найкращий досвід у розвиток України.


Більш детальна інформація про Лігу та як стати її учасником – на сайті www.culture.org.ua

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Флудилка»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей