Пральна машина, холодильник, електроплитка...

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Пральна машина, холодильник, електроплитка...

Повідомлення Прес-служба КРУ »

КРУ інформує

«ПРОТІКАЄ» СІЛЬСЬКА СКАРБНИЦЯ


Гаврилівська сільрада Каланчацького району втратила понад 110 тис.грн. доходів від використання майна громади. Матеріали ревізії передано правоохоронним органам.

Зокрема, всі орендарі сплачували за користування місцевою меліоративною системою лише по 1 та 3 відсотки замість 5 від її залишкової вартості. Таким чином, порушено вимоги Закону України Про оренду державного та комунального майна та постанови Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 1995 року №786. Крім того, через невиконання умов договорів не отримано близько 7,5 тис. грн. за використання земель сільради орендарями. А попередня ревізія 2008 року виявила, що Гаврилівська сільрада недоотримала орендної плати в сумі 164 тис. грн. з причини заниження орендних ставок та не проведення індексації за здані в оренду меліоративні системи за період з січня 2006 по грудень 2007 років.

Крім того, система газопостачання сільського дошкільного закладу не була оприбуткована на суму майже 43 тис.грн. В ході ревізії встановлено й завищення обсягів ремонтно-будівельних робіт на загальну суму майже 30 тис.грн. Зокрема, після ремонту опалювальної системи дитячого садку перевитрачено близько 4 тис.грн та будівництва газопроводу – 26 тис.грн. Ревізія показала: ніде не обліковані пральна машина, холодильник, електроплитка та інші товарно-матеріальні цінності, подаровані до відкриття дитячого садку, загалом на суму майже 14 тис.грн.

До речі, телефон довіри КРУ в Каланчацькому районі – 3 26 28, в Херсоні – 26 36 28.

Галина Дучева, начальник контрольно-ревізійного відділу в Каланчацькому районі КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей