Пральна машина, холодильник, електроплитка...

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Пральна машина, холодильник, електроплитка...

Сообщение Прес-служба КРУ » 21 апр 2010, 17:48

КРУ інформує

«ПРОТІКАЄ» СІЛЬСЬКА СКАРБНИЦЯ


Гаврилівська сільрада Каланчацького району втратила понад 110 тис.грн. доходів від використання майна громади. Матеріали ревізії передано правоохоронним органам.

Зокрема, всі орендарі сплачували за користування місцевою меліоративною системою лише по 1 та 3 відсотки замість 5 від її залишкової вартості. Таким чином, порушено вимоги Закону України Про оренду державного та комунального майна та постанови Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 1995 року №786. Крім того, через невиконання умов договорів не отримано близько 7,5 тис. грн. за використання земель сільради орендарями. А попередня ревізія 2008 року виявила, що Гаврилівська сільрада недоотримала орендної плати в сумі 164 тис. грн. з причини заниження орендних ставок та не проведення індексації за здані в оренду меліоративні системи за період з січня 2006 по грудень 2007 років.

Крім того, система газопостачання сільського дошкільного закладу не була оприбуткована на суму майже 43 тис.грн. В ході ревізії встановлено й завищення обсягів ремонтно-будівельних робіт на загальну суму майже 30 тис.грн. Зокрема, після ремонту опалювальної системи дитячого садку перевитрачено близько 4 тис.грн та будівництва газопроводу – 26 тис.грн. Ревізія показала: ніде не обліковані пральна машина, холодильник, електроплитка та інші товарно-матеріальні цінності, подаровані до відкриття дитячого садку, загалом на суму майже 14 тис.грн.

До речі, телефон довіри КРУ в Каланчацькому районі – 3 26 28, в Херсоні – 26 36 28.

Галина Дучева, начальник контрольно-ревізійного відділу в Каланчацькому районі КРУ в Херсонській області

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей