Чи спроможне населення регіону лікуватися та сплачувати за медичні послуги?

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Чи спроможне населення регіону лікуватися та сплачувати за медичні послуги?

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

21.04.2010

“Чи спроможне населення регіону лікуватися та сплачувати за медичні послуги?”
(за даними вибіркового опитування домогосподарств)

З метою дослідження питань щодо доступності для населення послуг охорони здоров’я, ліків та медичних товарів, Головним управлінням статистики, у жовтні 2009 року проведене опитування осіб, які входять до складу домогосподарств, що брали участь у вибірковому обстеженні умов їхнього життя. Інформація відображає суб’єктивну оцінку членів домогосподарств. Частка домогосподарств, в яких хто-небудь потребував медичної допомоги у 2009р. становила 97%.
Протягом року зверталися за медичною допомогою 63% опитаних осіб. Серед них 86% зазначили, що зверталися до поліклініки (крім стоматолога), 12% – до стоматолога у державній установі, 9% – до сімейного лікаря у поліклініці, 2,5% – до швидкої медичної допомоги, 1,6% – до приватного стоматолога. Відвідали платну медичну установу або приватно практикуючого лікаря (крім стоматолога) лише 1,8% осіб, за допомогою до народного цілителя, гомеопата, знахаря, екстрасенса і т. ін. звернулися – 0,1% таких осіб.
Частка домогосподарств, які повідомили про випадки неможливості задовольнити потреби в отриманні медичної допомоги становила 19% від загальної кількості домогосподарств, в яких хто-небудь з членів потребував медичної допомоги, придбання ліків та медичного приладдя. Основною причиною недоступності окремих видів медичної допомоги переважна більшість домогосподарств вказала на занадто високу вартість ліків, медичних товарів, послуг охорони здоров’я. Виключно через високу вартість відмовились від госпіталізації 12,2 тисяч домогосподарств регіону.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], Trendiction [бот] і 1 гість