Хто зацікавлений у прозорих взаєминах з громадою?

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Хто зацікавлений у прозорих взаєминах з громадою?

Сообщение Прес-служба КРУ » 08 май 2010, 12:22

Районний фінконтроль

ЗАБУЛИ ЗА РОБОТУ ЗАПЛАТИТИ

У Нововоронцовському районі з початку року КРУ проконтрольовано витрачання фінансових ресурсів на загальну суму 8 млн. 265 тис.грн. При цьому виявлено прорахунків фінансового характеру на суму майже 78 тис. грн. Більша частина з них – незаконне витрачання коштів (понад 46 тис. грн).Не обійшлося й без неефективних управлінських дій які принесли фінансові втрати на тисячі гривень.

Зокрема, райцентр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді допустив незаконне та нецільове витрачання бюджетних грошей на оплату праці в сумі близько 10 тис.грн. В Осокорівській сільраді ревізори виявили незаконні та нецільові видатки на оплату праці в сумі більш ніж 18 тис.грн. До того ж сільрада не приділила належної уваги житловому фонду, адже його вартість була заниженою на суму майже 73 тис.грн. На інших підконтрольних об’єктах зафіксовано факти не нарахування передбачених чинним законодавством надбавок та доплат, а також виплат службовцям, котрі виконують роботи понадурочний час.

КРУ зацікавлено у прозорих взаєминах з громадою для ефективного фінансового контролю. Ревізори КРУ спільно з правоохоронними органами ліквідують бюджетні негаразди, а разом із керівниками підприємств усуватимуть й надалі всі виявлені недоліки. Безперечно, до ідеального порядку при витрачанні фінансів та використання майна далеко. Тому й порушуються нові кримінальні справи, до казни надходять належні суми, адміністративні штрафи сплачуються винуватцями. Працюють телефони довіри у Нововоронцовці – 22571, в Херсоні - 26 3628, за якими громадянам можна інформувати про всі відомі факти бюджетних порушень, крадіжок майна, земельних зловживань тощо.

Юлія Хупавченко, начальник контрольно-ревізійного відділу
у Нововоронцовському районі КРУ в Херсонській області

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей