У Палаці культури Нової Каховки

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

У Палаці культури Нової Каховки

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Бюджетні кошти
ЧЕРЕЗ ПІНЬ – КОЛОДУ?

Ревізія відділу культури і туризму Новокаховської міської ради встановила факти недонарахування або навпаки зайвого перерахування коштів зарплати працівникам установи. Крім того виявлено факти недоотримання власних надходжень за надане в оренду комунальне майно, безпідставне списання пального на транспорт, зайве виділення бюджетних коштів на суму 38 тис. грн. Допущено завищення виконаних робіт по Палацу культури на суму більш ніж 12 тис. грн. До того ж по бухгалтерії не обліковувалась проектно-кошторисна документація по реконструкції Палацу.
На посадовців складено адміністративні протоколи, матеріали ревізії надано міській прокуратурі. В робочий час діють телефони довіри у Новій Каховці – 54822, в Херсоні - 26 36 28, за якими громадянам можна інформувати про всі відомі факти бюджетних порушень, крадіжок майна, земельних зловживань.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей