Інфляційні процеси знижують свої оберти і у квітні

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Інфляційні процеси знижують свої оберти і у квітні

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

17.05.2010

Інфляційні процеси знижують свої оберти і у квітні

У квітні індекс споживчих цін (індекс інфляції) по області становив 99,4%, по Україні – 99,7%.
На споживчому ринку області у квітні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизились на 1,2%. Найбільше (на 6,7%) подешевшали овочі, серед яких картопля – на 11,4%, буряк – на 8,3%, капуста – на 2,7%, морква – на 1,8%, однак цибуля ріпчаста зросла в ціні на 5,2%. Яйця та цукор стали дешевшими на 6,6% та 6,5% відповідно. На 5,4–0,3% знизились в ціні молоко, масло, тваринні жири, фрукти, олія, риба та продукти з риби і свинина. Наряду з цим, на 2,9–0,2% подорожчали джеми, повидло, мед, м’ясо птиці, кондитерські вироби з борошна, кисломолочна продукція, хліб, сири, сметана та вершки, кава, чай, какао, макаронні вироби та яловичина.
Алкогольні напої та тютюнові вироби подорожчали на 0,9%, у т.ч. алкогольні напої – на 1,1%, тютюнові вироби – на 0,7%.
Ціни (тарифи) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива залишились без змін, однак вартість проживання в гуртожитках та скрапленого газу знизилась на 8,1% та 5,4%.
Зниження цін у сфері охорони здоров’я на 1,0% відбулось за рахунок зниження вартості фармацевтичної продукції (на 2,6%).
Подорожчання у транспортній сфері (на 0,4%) обумовлено переважно підвищенням цін на послуги стоянок особистого транспорту (на 2,2%), перевезення автодорожнім транспортом (на 0,6%) та цін на паливо і мастила (на 0,5%).
Також стали дорожчими послуги закладів освіти (на 0,6%) та ресторанів і готелів (на 0,5%); на 0,3% зросли в ціні одяг і взуття.
В той же час, на 6,9–0,3% стали дешевшими послуги зв’язку, предмети домашнього вжитку, побутова техніка та поточне утримання житла і послуги відпочинку та культури.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість