Про розміри посадових окладів

Новости города Херсона. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на первоисточник
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Про розміри посадових окладів

Сообщение Прес-служба КРУ » 21 май 2010, 16:44

ЗБИТКОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

Результати ревізії Державного підприємства «Херсонський завод суднового обладнання та суднової апаратури» за період з квітня 2007 по грудень 2009 років.
Працівники Заводу отримали занижені розміри посадових окладів та тарифних ставок загалом на суму майже 860 тис.грн. Підприємство розрахунково втратило доходи в сумі понад 286 тис. грн. через нестягнення штрафних санкцій. Управлінцями чомусь не вжито заходів задля повернення коштів за безпідставно арештоване реалізоване майно в сумі 197 тис. грн. Крім того, через те, що ділові партнери порушили умови договорів, укладених на постачання гідроциліндрів, підприємство втратило можливість отримати фінансових надходжень у сумі понад 482 тис.грн.

В той час, коли працівникам підприємства не донараховано заробітну плату, прийнято рішення про оплату за стоматологічні послуги, надані керівнику і головному бухгалтеру підприємства та закуповувалися продукти харчування за відсутності їдальні на підприємстві загалом на суму більш ніж 104 тис.грн.

Ревізія встановила нестачу товарно-матеріальних цінностей на суму понад 11 тис.грн та факт придбання товарів без проведення тендерних процедур на суму майже чотири мільйони гривень. Серед інших порушень - безпідставне списання по обліку наявних матеріальних цінностей, завищення обсягів ремонтно-будівельних робіт.

Матеріали ревізії надано правоохоронним органам.

Ответить

Вернуться в «г.Херсон»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость