Про розміри посадових окладів

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Про розміри посадових окладів

Повідомлення Прес-служба КРУ »

ЗБИТКОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ

Результати ревізії Державного підприємства «Херсонський завод суднового обладнання та суднової апаратури» за період з квітня 2007 по грудень 2009 років.
Працівники Заводу отримали занижені розміри посадових окладів та тарифних ставок загалом на суму майже 860 тис.грн. Підприємство розрахунково втратило доходи в сумі понад 286 тис. грн. через нестягнення штрафних санкцій. Управлінцями чомусь не вжито заходів задля повернення коштів за безпідставно арештоване реалізоване майно в сумі 197 тис. грн. Крім того, через те, що ділові партнери порушили умови договорів, укладених на постачання гідроциліндрів, підприємство втратило можливість отримати фінансових надходжень у сумі понад 482 тис.грн.

В той час, коли працівникам підприємства не донараховано заробітну плату, прийнято рішення про оплату за стоматологічні послуги, надані керівнику і головному бухгалтеру підприємства та закуповувалися продукти харчування за відсутності їдальні на підприємстві загалом на суму більш ніж 104 тис.грн.

Ревізія встановила нестачу товарно-матеріальних цінностей на суму понад 11 тис.грн та факт придбання товарів без проведення тендерних процедур на суму майже чотири мільйони гривень. Серед інших порушень - безпідставне списання по обліку наявних матеріальних цінностей, завищення обсягів ремонтно-будівельних робіт.

Матеріали ревізії надано правоохоронним органам.

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість