КРУ нагадує

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

КРУ нагадує

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Контрольно-ревізійна служба міста Херсона упереджує та усуває негативні явища у бюджетних відносинах. Зокрема, у 2009 році контрольно-ревізійним відділом у м. Херсоні за результатами проведених ревізій встановлено порушень на загальну суму близько 5,5 млн грн. Крім того, виявлено понад мільйон гривень втрат фінансових і матеріальних ресурсів, допущених внаслідок неефективних управлінських дій. Незважаючи на недосконалість механізмів усунення порушень, відшкодовано і поновлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 95 відсотків.
КРУ нагадує, що для забезпечення зворотного зв’язку з громадами працюють телефони довіри. Якщо громадянам відомі факти порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів та використанні майна, телефонуйте в робочий час за номером (0552) 22 32 85.
Олена Ємець, начальник контрольно-ревізійного відділу у м. Херсоні

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість