Що зробило КРУ?

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Що зробило КРУ?

Повідомлення Прес-служба КРУ »

КРУ інформує

ОБЛІК ВІЙСЬКОВИХ ГРОШЕЙ

Планова ревізія військової частини № 3056 внутрішніх військ УМВС України виявила збитки на суму більш ніж на 238 тис.грн. Зафіксовано й лишки матеріальних цінностей майже на 200 тис.грн.

Через недотримання вимог Бюджетного Кодексу не за цільовим призначенням витрачено чималі кошти державного бюджету. Зокрема, встановлено зайве спрямування суми понад 166 тис.грн. на оплату праці службовців, робота яких має сезонний характер.

Робота державних контролерів КРУ побудована передусім на запобіганні порушенням чинного законодавства, системній протидії незаконному, неефективному та нецільовому витрачанню бюджетних коштів. КРУ зупинило операції з бюджетними коштами через їх нецільове витрачання, поінформувало Головне управління внутрішніх військ та передано матеріали до військової прокуратури Херсонського гарнізону.

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей