Навести порядок

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Навести порядок

Повідомлення Прес-служба КРУ »

КРУ інформує

ЗНИК СЛУЖБОВИЙ АВТОМОБІЛЬ

Херсонський обласний центр з гідрометеорології порушив фінансову дисципліну за період з березня 2007 по лютий 2010 років.

Зокрема, сума завищених асигнувань, аж ніяк не підкріплених обґрунтованими розрахунками, склала більш ніж 114 тис.грн. Так, ревізорами зафіксовано нестачу транспортного засобу УАЗ-3962-01, який й досі знаходиться на балансі лабораторії спостережень за забрудненням атмосферного повітря.

«НАРОДЖЕНІ» ПОРУШЕННЯ

Проблема законного та раціонального витрачання бюджетних грошей актуальна й донині. Приміром, пологовий будинок Суворовського району ім. З.С. Клименко порушив фінансову дисципліну на загальну суму понад 100 тисяч гривень за період з червня 2007 по січень 2010 року.

«ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ» ЗА КОШТИ ГРОМАДИ

Самоврядні структури, які акумулюють чималі кошти на розвиток територіальних громад, часто без підстав витрачають бюджетні суми. Тому полі зору вартових – питання формування та розподілу бюджету.

Зеленівська селищна рада порушила законодавство з фінансових питань на загальну суму 73 тис.грн. за період з серпня 2007 по лютий 2010 років. Крім того, ревізорами виявлено факти, пов’язані з неефективними управлінськими діями на суму 371 тис.грн.

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], Яндекс.Пошук [пошуковий робот] і 1 гість