Навести порядок

Новости города Херсона. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на первоисточник
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Навести порядок

Сообщение Прес-служба КРУ » 25 май 2010, 12:07

КРУ інформує

ЗНИК СЛУЖБОВИЙ АВТОМОБІЛЬ

Херсонський обласний центр з гідрометеорології порушив фінансову дисципліну за період з березня 2007 по лютий 2010 років.

Зокрема, сума завищених асигнувань, аж ніяк не підкріплених обґрунтованими розрахунками, склала більш ніж 114 тис.грн. Так, ревізорами зафіксовано нестачу транспортного засобу УАЗ-3962-01, який й досі знаходиться на балансі лабораторії спостережень за забрудненням атмосферного повітря.

«НАРОДЖЕНІ» ПОРУШЕННЯ

Проблема законного та раціонального витрачання бюджетних грошей актуальна й донині. Приміром, пологовий будинок Суворовського району ім. З.С. Клименко порушив фінансову дисципліну на загальну суму понад 100 тисяч гривень за період з червня 2007 по січень 2010 року.

«ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ» ЗА КОШТИ ГРОМАДИ

Самоврядні структури, які акумулюють чималі кошти на розвиток територіальних громад, часто без підстав витрачають бюджетні суми. Тому полі зору вартових – питання формування та розподілу бюджету.

Зеленівська селищна рада порушила законодавство з фінансових питань на загальну суму 73 тис.грн. за період з серпня 2007 по лютий 2010 років. Крім того, ревізорами виявлено факти, пов’язані з неефективними управлінськими діями на суму 371 тис.грн.

Ответить

Вернуться в «г.Херсон»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей