Результати «лікувального» інспектування

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Результати «лікувального» інспектування

Сообщение Прес-служба КРУ » 27 май 2010, 17:19

За повідомленням КРУ

ЛІКУВАЛИ БЕЗГОСПОДАРНІСТЬ

Фінансове забезпечення сфери охорони здоров’я залишається недостатнім. Відомо, що брак обігових коштів разом із їх неефективним витрачанням призводить до погіршення якості управлінської роботи. До того ж допущені прорахунки при веденні бухгалтерського обліку та фінансової звітності ускладнюють розрахункові операції.

Результати ревізії Новотроїцької центральної районної лікарні, проведеної КРУ за період з вересня 2006 по жовтень 2009 років, вказують на серйозні порушення чинного законодавства. Зокрема, обсяги недоотриманих коштів досягли суми близько 120 тис.грн., а незаконні витрати бюджетних асигнувань склали суму понад 234 тис.грн.

Лікарнею надміру отримано та безпідставно витрачено бюджетні гроші на оплату праці. Приміром, при складанні штатних розписів установа зайво отримала понад 55 тис.грн. В той же час медперсонал за використання в роботі дезінфікуючих засобів своєчасно не отримав доплату загалом на суму майже 120 тис.грн. А заробітну плату лікарям, які надали платні послуги, понад 106 тис.грн. виплатили за рахунок загального фонду замість спеціального. Внаслідок невірного застосування кодів економічної класифікації видатків, не за цільовим призначенням витрачено близько 11 тис.грн. Натомість підрядним організаціям за ремонтні роботи переплачено майже 21 тис.грн. Ще на суму близько 18 тис.грн. безпідставно списано харчових продуктів та пального, а лишки матеріальних цінностей та споруд виявлено на суму майже 17 тис.грн.

Встановлені збитки відшкодовуються. Матеріали інспектування надіслано правоохоронним органам.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость