Служба переконливо наголошує

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Служба переконливо наголошує

Повідомлення Прес-служба КРУ »

На захисті бюджетників

Щодня в новинах країни та області йдеться про зміцнення порядку в суспільному житті, жорсткому контролі при використанні коштів та майна.
Нерідко можна почути слова про мізерність казни, що не можна відремонтувати школу, оновити меблі в лікарні… При цьому часто забувають наголосити: місцеві бюджети – кошти громади, які завжди треба витрачати на законних підставах, ощадливо та по-господарськи.
Публічна протидія незаконному та неефективному розподілу та освоєнню наявних грошей та майна – пряме завдання державних контролерів. КРУ визначає не лише рівень ефективності господарювання, а й дозволяє після аналізу фінансових показників упередити незаконні і нецільові витрати державних і комунальних ресурсів, а також зменшити кількість неефективних управлінських рішень у кілька разів.
З початку 2010 року ревізорами відділу охоплено інспектуванням майже 9 млн фінансових та матеріальних ресурсів.
Лише протягом 5 місяців 2010 року виявлено порушень на загальну суму більш ніж 360 тис. грн, з них фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави на суму більш ніж 164 тис. грн. (порушення, що призвели до збитків, недостачі, незаконні і нецільові витрати), прорахунків з тендерного законодавства майже 85 тис. грн. З порушеннями витрачено кошти на виплату заробітної плати, допомог, премій та інших виплат на загальну суму понад 43тис. грн;
Офіційно зафіксовано факти безпідставного отримання рядом працівників установ премій, надбавок та доплат, необґрунтоване встановлення посадових окладів, що спричинило до зайвого отримання надбавок, завищення вартості виконаних ремонтних робіт, факти безпідставного списання матеріальних цінностей з балансу установ та інші порушення. Мали місце й випадки використання легкових автомобілів у вихідні та святкові дні, в результаті чого безпідставно списано пальне на витрати установ.
Служба переконливо наголошує на дотриманні управлінцями вимог Бюджетного Кодексу та забезпеченні цільового і законного витрачання бюджетних коштів. Не зважаючи на прорахунки керівників окремих підприємств та організацій, можна значно скоротити марнотратство. Звісно, лише за умов послідовної профілактичної роботи. Тоді й можна впевнено говорити про дієвий внутрішній фінансовий контроль на місцях, економію наявних коштів, результативність та прозорість у веденні фінансової звітності на кожному підконтрольному об’єкті.
До уваги населення району! Тривають ревізії місцевих бюджетів, у зв’язку з чим просимо повідомити за телефонами довіри у Верхньому Рогачику – 5 12 82, в Херсоні - 26 36 28 про всі відомі факти бюджетних правопорушень, крадіжок майна, земельних зловживань тощо.

Олена Дрозд,
начальник контрольно-ревізійного
відділу у Верхньорогачицькому районі
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість