Про усунення порушень бюджетного законодавства

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Про усунення порушень бюджетного законодавства

Сообщение Прес-служба КРУ » 11 июн 2010, 15:06

ДЛЯ ЧОГО КРУ?

З початку 2010 року у Новотроїцькому районі обревізовано на підконтрольних об’єктах на загальну суму 15 млн 471,92 тис. грн бюджетних коштів, у т.ч. кошти державного бюджету – 10 млн 792,15 тис. грн. та майна на суму 2 млн 886,1 тис.грн. При цьому зафіксовано фінансових порушень в сумі 55,92 тис. грн, з яких відшкодовано понад 94 відсотка. На посадовців складено адміністративні протоколи. Підсумки ревізій надано правоохоронцям та органам самоврядування.
Першочерговим залишається контроль за наповненням доходної частини бюджету всіх рівнів. Крім того, триває протидія незаконному та нецільовому витрачанню бюджетних коштів, безгосподарності, злочинному зазіханню на державне та комунальне майно.
Недоліки у веденні бухгалтерського обліку та фінансової звітності сховати від очей ревізорів КРУ майже неможливо. Не всюди підконтрольні об’єкти бюджетної сфери дотримуються вимог чинного законодавства при здійсненні фінансових та майнових операцій. До речі, КРУ застосовує прямі заходи впливу за порушення вимог чинного законодавства. Виявлені факти правопорушень оформлюються актом ревізії відповідно до постанови Кабміну від 20 квітня 2006 року № 550. Ревізія проводиться шляхом фактичної перевірки, яка передбачає контроль за наявністю грошових коштів, цінних паперів, оборотних і необоротних активів, матеріальних і нематеріальних цінностей за допомогою проведення інвентаризації.
Бухгалтерський облік, як складова системи реєстрації, обробки, передачі і збереження інформації, змальовує об’єктивну і достовірну картину про фінансово - економічний стан підприємства, установи, організації бюджетної сфери. Варто нагадати, що ревізори постійно вживають заходи для притягнення до адміністративної, дисциплінарної, матеріальної відповідальності порушників чинного законодавства. У разі виявлення ревізією порушень, за які передбачено кримінальну відповідальність та які містять ознаки корупційних діянь, відповідні матеріали передаються правоохоронним органам.
Контрольно-ревізійна служба має право звертатися до суду в інтересах держави щодо усунення порушень бюджетного законодавства з питань збереження і використання майна та обладнання, а також стягувати у дохід держави кошти, одержані за незаконними договорами, без встановлених законом підстав.
Нагадуємо громадянам телефони довіри КРУ в Новотроїцькому районі – 2 24 66, в Херсоні – 26 36 28. Якщо громадянам відомі факти порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів та використанні майна, дзвоніть!
Валентина Руденко, головний контролер-ревізор контрольно-ревізійного відділу в Новотроїцькому районі КРУ в Херсонській області
Вложения
Про усунення порушень бюджетного законодавства - kru_.jpg
Про усунення порушень бюджетного законодавства - kru_.jpg (80.86 КБ) 920 просмотров

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей