Херсонський Національний Технічний Університет

Безкоштовна публікація оголошень про послуги, що надаються; попит на послуги
Student
Мовчазний
Повідомлень: 1
З нами з: 22 червня 2010, 18:40

Херсонський Національний Технічний Університет

Повідомлення Student »

Кафедра інформаційних технологій здійснює підготовку фахівців у галузі знань “Інформатика та обчислювальна техніка” за напрямами підготовки:

050102 - “Комп'ютерна інженерія”
з професійною орієнтацією
КОМП'ЮТЕРНІ СИСТЕМИ ТА МЕРЕЖІ

050103 - “Програмна інженерія”
з професійною орієнтацією
ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ

Якщо ви станете нашими студентами, то ви зможете отримати хороші знання комп'ютера, вміння вправно ним користуватися та розв'язувати на комп'ютері найскладніші задачі з будь-якої сфери діяльності.


Адреса: 73008, м. Херсон, Бериславське шосе, 24, корпус 3, ауд. 316, 318, 318а (кафедра), 208 (деканат факультету кібернетики).
Телефони:
(0552) 32-69-66 – завідувач кафедри, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, Голова спеціалізованої вченої ради по захисту кандидатських і докторських дисертацій Ходаков Віктор Єгорович;
(0552) 51-62-10 – деканат факультету кібернетики;
(0552) 51-64-69 – приймальна комісія.
WWW:
сайт кафедри: http://www.kafedra-it.at.ua/
сайт університету: http://www.kntu.net.ua/
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
На кафедрі інформаційних технологій факультету кібернетики Херсонського національного технічного університету, в рамках галузі знань “Інформатика та обчислювальна техніка”, за сучасними напрямами підготовки 050102 “Комп'ютерна інженерія” (з професійною орієнтацією “Комп'ютерні системи та мережі”) та 050103 “Програмна інженерія” (з професійною орієнтацією “Програмне забезпечення автоматизованих систем”) здійснюється підготовка фахівців за держзамовленням, на контрактній основі та за рахунок пільгових кредитів по денній і заочній (дистанційній) формам навчання та в екстернатурі таких освітньо-кваліфікаційних рівнів (у відповідності з отриманою державною ліцензією):
– бакалавр (4 роки навчання);
– спеціаліст (1 рік навчання після отримання диплому бакалавра);
– магістр (1 рік навчання після отримання диплому спеціаліста).
Після закінчення магістратури, можна продовжити освітню підготовку в аспірантурі на протязі 3 років за очною формою навчання та 4 років за заочною формою навчання, а надалі – в докторантурі.
Кафедра має спеціалізовану Вчену раду з захисту кандидатських і докторських дисертацій.
Випускники кафедри: володіють знаннями в сфері сучасної комп'ютерної техніки та програмного забезпечення, теорії та практики застосування комп'ютерних інформаційних технологій у різних сферах науки, промисловості, банківської справи, комерційної діяльності; мають широкий науковий і культурний кругозір; уміють працювати в колективі, виступати організаторами та проводити виховну діяльність на рівні керівників підрозділів; працюють фахівцями на провідних підприємствах України, країн СНД, США, Ізраїлю, Німеччини, Канади, Пакистану, Непалу тощо. У 2010 році відбудеться п`ятнадцятий випуск студентів.
Для проведення навчальних занять, кафедра використовує: дев'ять дисплейних класів, які обладнано сучасною комп'ютерною технікою та постійно модернізуються; п'ять спеціалізованих лабораторій.
У дружньому та згуртованому викладацькому колективі кафедри працюють: 7 професорів, докторів наук; 21 доцент, кандидат наук; 8 старших викладачів; 6 асистентів.
Викладачі кафедри постійно підвищують свій науковий і методичний рівень, створюють нові підручники та навчальні посібники, публікують наукові роботи в провідних журналах і збірниках України та зарубіжжя, виступають із доповідями на конференціях і семінарах.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Послуги”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Amazon [Bot], Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей