Про капітальні інвестиції за січень–червень 2010 року

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Про капітальні інвестиції за січень–червень 2010 року

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

17.08.2010

Про капітальні інвестиції за січень–червень 2010 року

За січень–червень 2010р. у розвиток економіки області підприємствами та організаціями за рахунок усіх джерел фінансування вкладено 769,4 млн.грн. капітальних інвестицій.
Найвагомішу частку з них (99,2% загального обсягу) спрямовано в матеріальні активи. Інвестиції в основний капітал (у капітальне будівництво та придбання машин і обладнання) складали 76,5% загального обсягу капітальних інвестицій. У поліпшення об’єктів (капітальний ремонт) вкладено 6% усіх інвестицій, у довгострокові біологічні активи тваринництва – 1,1%, у придбання та створення інших необоротних матеріальних активів – 1,4%.
Обсяг інвестицій в основний капітал, освоєних підприємствами й організаціями області, за січень–червень п.р. у порівнянних цінах становив 65,2% від капіталовкладень за відповідний період 2009р.
Головним джерелом фінансування інвестицій в основний капітал, як і раніше, залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 52,1% загального обсягу капіталовкладень. Частка залучених і запозичених коштів, у тому числі кредитів банків, коштів іноземних інвесторів та інвестиційних фондів, у загальних обсягах капіталовкладень становила 12%.
За рахунок державного та місцевих бюджетів освоєно 1,1% інвестицій в основний капітал. Частка коштів населення на будівництво власного житла становила 22,9% усіх капіталовкладень.
У січні–червні 2010р. капіталовкладення у житлове будівництво становили 141,2 млн.грн., що на 65,4% більше, ніж у січні–червні 2009р.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість