Передмістя очима КРУ

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Передмістя очима КРУ

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Фінконтроль


ЧИЯ БУХГАЛТЕРІЯ ПОРУШИЛА ЗАКОНОДАВСТВО
З ФІНАНСОВИХ ПИТАНЬ?


Комунальне підприємство «Теплокомунгосп», що знаходиться в передмісті Херсона на території Зеленівської селищної ради, «прорахувалося» при витрачанні коштів на загальну суму понад 1 млн. 300 тис. грн. Матеріали ревізії надано правоохоронному органу.
Зокрема, роками послуги з теплопостачання надавалися споживачам без ліцензії. Таким чином, з липня 2006 по березень 2009 років за такі послуги підприємством отримано доходів більш ніж на 1 млн. 300 тис. грн. Всупереч чинному законодавству надавалися пільги пільговикам без підтверджуючих документів на сотні гривень.
На адміністративну будівлю, яка не перебуває на балансі підприємства та знаходиться в безоплатній оренді, безпідставно нараховувалася амортизація. Без підтверджуючих документів витрачено понад 150 тис. грн. на ремонт основних засобів. Також чотири автомобільні шини необґрунтовано списано на автомобіль УАЗ-3303-01.
Не за цільовим призначенням, а саме на потреби органу місцевого самоврядування, використовувалась іномарка вартістю близько 66 тис. грн. При цьому договору оренди на використання іномарки укладено не було. Отже, з причини безоплатного користування автомобілю підприємство, за розрахунками, втратило надходжень в сумі майже 11 тис. грн. До того ж додаткові затрати по орендованому автомобілю обійшлися бюджету в сумі понад 54 тис. грн.
КРУ зобов’язало керівника підприємства усунути виявлені порушення.
У робочий час працюють телефони довіри КРУ в Херсонській області 263628 та контрольно-ревізійного підрозділу у Херсоні – 223285.

Прес-служба КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей