Передмістя очима КРУ

Новости города Херсона. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на первоисточник
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Передмістя очима КРУ

Сообщение Прес-служба КРУ » 08 окт 2010, 11:11

Фінконтроль


ЧИЯ БУХГАЛТЕРІЯ ПОРУШИЛА ЗАКОНОДАВСТВО
З ФІНАНСОВИХ ПИТАНЬ?


Комунальне підприємство «Теплокомунгосп», що знаходиться в передмісті Херсона на території Зеленівської селищної ради, «прорахувалося» при витрачанні коштів на загальну суму понад 1 млн. 300 тис. грн. Матеріали ревізії надано правоохоронному органу.
Зокрема, роками послуги з теплопостачання надавалися споживачам без ліцензії. Таким чином, з липня 2006 по березень 2009 років за такі послуги підприємством отримано доходів більш ніж на 1 млн. 300 тис. грн. Всупереч чинному законодавству надавалися пільги пільговикам без підтверджуючих документів на сотні гривень.
На адміністративну будівлю, яка не перебуває на балансі підприємства та знаходиться в безоплатній оренді, безпідставно нараховувалася амортизація. Без підтверджуючих документів витрачено понад 150 тис. грн. на ремонт основних засобів. Також чотири автомобільні шини необґрунтовано списано на автомобіль УАЗ-3303-01.
Не за цільовим призначенням, а саме на потреби органу місцевого самоврядування, використовувалась іномарка вартістю близько 66 тис. грн. При цьому договору оренди на використання іномарки укладено не було. Отже, з причини безоплатного користування автомобілю підприємство, за розрахунками, втратило надходжень в сумі майже 11 тис. грн. До того ж додаткові затрати по орендованому автомобілю обійшлися бюджету в сумі понад 54 тис. грн.
КРУ зобов’язало керівника підприємства усунути виявлені порушення.
У робочий час працюють телефони довіри КРУ в Херсонській області 263628 та контрольно-ревізійного підрозділу у Херсоні – 223285.

Прес-служба КРУ в Херсонській області

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «г.Херсон»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей