Такі справи

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Такі справи

Сообщение Прес-служба КРУ » 13 окт 2010, 14:41

РОЗСЛІДУВАННЯ КРУ:
«ДИТЯЧІ» ГРОШІ ГРОМАДИ


Долинська сільська рада “напрацювала” збитків на суму понад 70 тис. грн. за останнє чотириріччя. Матеріали передані районній прокуратурі.

Місцеве самоврядування дозволяє територіальним громадам вирішувати нагальні питання першочергового значення в межах Конституції і чинного законодавства України. Не секрет, без повноцінного бюджету ніяка ефективна діяльність посадовців неможлива.

Зокрема, за рахунок бюджету Долинської сільської ради протягом 2006-2010 років здійснено видатки на утримання першокласників. При цьому відповідні видатки повинні були проводитись виключно за рахунок районного відділу освіти та районного бюджету. Ось чому утворились нецільові витрати в сумі майже 43 тис. грн., які можна було спрямувати на поліпшення матеріальної бази дитячого садка та відкриття додаткової групи, в якій є гостра потреба.

Бухгалтеру, яка займалася бюджетними паперами дитячого садочка, виплачено зарплату з фонду апарату управління сільради на суму понад 13 тис. грн., приховування наявної дебіторської заборгованості на початок року на суму понад 12 тис. грн. Зафіксовано й безпідставне списання товарно-матеріальних цінностей на тисячі гривень. Загалом ревізори встановили незаконних видатків у сумі понад 28 тис. грн.

Відомо, що бюджет місцевого самоврядування – офіційний план утворення і використання фінансів, необхідних для забезпечення функцій та повноважень самоврядної структури. Отже, на місцях слід ретельніше підходити до використання бюджетних коштів, передусім з питань першочергових бюджетних витрат на користь громаді.

Світлана Луценко, старший контролер-ревізор
контрольно-ревізійного відділу у Чаплинському районі
КРУ в Херсонській області

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя